Усиновлювачів Чернігівщини та всіх причетних до свята привітали в Чернігівській ОДА
Сьогодні, з нагоди Дня усиновлення, у Чернігівській облдержадміністрації зібралися ті, хто відкрив свої серця і двері домівок дітлахам, які за різних життєвих обставин втратили власну сім’ю.
Усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів з усіх куточків області привітали заступниця голови облдержадміністрації Жанна Шерстюк та перша заступниця голови обласної ради Ніна Лемеш.
- Ви дали кожній дитині, яка зростає у Вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Від імені голови облдержадміністрації В’ячеслава Чауса та від себе особисто бажаю миру та доброта вашим сім’ям. У цих стінах ви завжди можете розраховувати на допомогу та підтримку, — наголосила Жанна Шерстюк.
Принагідно вона закликала присутніх вакцинуватися від COVID-19, щоб отримати захист на час епідемії і мати змогу й надалі піклуватися про членів своєї сім’ї.
Наразі в області проживає 2000 сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з яких 93% вже охоплено сімейними формами виховання. У прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу виховується 531 дитина, у родинах опікунів, піклувальників — 1335. Упродовж останніх 3 років більше 100 дітей були усиновлені.
За сумлінну працю, значний особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері захисту законних прав та інтересів дітей та з нагоди Дня усиновлення Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:
АЗАРОВІЙ Світлані Анатоліївні – матері-вихователю, м. Чернігів;
АКСЬОНОВУ Сергію Анатолійовичу – усиновлювачу, Прилуцький район;
БАЛКОВІЙ Антоніні Іванівні – опікуну, м. Новгород-Сіверський;
БЛИЗНЮК Олені Григорівні – матері-вихователю, Чернігівський район;
БОКАЧ Надії Володимирівні – опікуну, м. Ніжин;
БУЛАХ Світлані Анатоліївні – усиновлювачу, Корюківський район;
ГОЛОВКО Інні Михайлівні – опікуну, Ніжинський район;
ГУЦУ Юлії Андріївні – опікуну, м. Корюківка;
ЗЕНІЧ Марині Михайлівні – усиновлювачу, Ніжинський район;
КОРОБЦІ Віктору Сергійовичу – опікуну, м. Прилуки;
МАЙДАНЮК Лілії Вікторівні – прийомній матері, м. Прилуки;
НАУМЕНКО Тетяні Василівні – прийомній матері, Корюківський район;
ОСТАПЕЦЬ Катерині Олександрівні – опікуну, Прилуцький район;
ПАХМУТОВІЙ Олені Олександрівні – усиновлювачу, м. Ніжин;
ПРОЦЕНКО Вікторії Віталіївні – прийомній матері, Чернігівський район;
СКАЧОК Тетяні Анатоліївні – матері-вихователю, м. Чернігів;
СКРЕБЕЦЬ Людмилі Володимирівні – усиновлювачу, Ніжинський район;
ТРИГУБЕНКО Людмилі Михайлівні – матері-вихователю, Новгород-Сіверський район;
ХРИСТЕНОК Олені Михайлівні – усиновлювачу, Корюківський район;
ЧУЛЬЦОВІЙ Наталії Володимирівні – прийомній матері, Новгород-Сіверський район.
Останні новини Чернігівщини
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
28 січня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.






