Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 лютого, 23:28:01

На українсько-російському державному кордоні у пункті пропуску “Сеньківка” відкрито перший прикордонний знак

07.11.2012   16:20

7 листопада в рамках польового етапу робіт з демаркації на українсько-російському державному кордоні у пункті пропуску “Сеньківка” Городнянського району відкрито перший прикордонний знак.

Його встановлення здійснено відповідно до двосторонніх домовленостей між Президентом України Віктором Януковичем та Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним за підсумками П’ятого засідання українсько-російської міждержавної комісії, що відбулося в м.Ялта 12 липня 2012 року.

Від української сторони у заході взяли участь Перший заступник Міністра закордонних справ України Руслан Демченко, Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин, голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

Російську сторону представляли Статс-секретар-заступник Міністра закордонних справ Російської Федерації Григорій Карасін та керівник Прикордонної служби ФСБ РФ Володимир Пронічев.

Як зазначив перший заступник міністра закордонних справ України Руслан Демченко, встановлення першого прикордонного знаку на українсько-російському кордоні стало можливим завдяки безпосереднім домовленостям між президентами України та Росії, що є чітким свідченням досягнутого високого рівня взаємної довіри, дружби і партнерства між двома державами.

За словами Статс-секретаря-заступника Міністра закордонних справ Російської Федерації Григорія Карасіна, перший прикордонний знак знаменує початок демаркації кордону між сучасною Росією і сучасною Україною, тому відповідним службам у майбутньому треба ще багато чого зробити, оскільки при демаркації треба врахувати інтереси місцевого населення, щоб цей кордон став кордоном дружби і тісного співробітництва, аби він не розділяв, а об’єднував обидві держави.

“Ми розглядаємо цей кордон як кордон дружби, всебічної взаємодії і співробітництва. Для цього зроблено чимало – ми удосконалюємо договірно-правову базу нашого кордону, організовуємо роботу пунктів пропуску, активно працюємо над питанням спільного контролю і створюємо преференції для перетинання нашого кордону громадянами Російської Федерації та України, вводимо інновації для спрощеного перетину кордону”, – наголосив Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини