Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 09:41:11

На українсько-російському державному кордоні у пункті пропуску “Сеньківка” відкрито перший прикордонний знак

07.11.2012   16:20

7 листопада в рамках польового етапу робіт з демаркації на українсько-російському державному кордоні у пункті пропуску “Сеньківка” Городнянського району відкрито перший прикордонний знак.

Його встановлення здійснено відповідно до двосторонніх домовленостей між Президентом України Віктором Януковичем та Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним за підсумками П’ятого засідання українсько-російської міждержавної комісії, що відбулося в м.Ялта 12 липня 2012 року.

Від української сторони у заході взяли участь Перший заступник Міністра закордонних справ України Руслан Демченко, Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин, голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

Російську сторону представляли Статс-секретар-заступник Міністра закордонних справ Російської Федерації Григорій Карасін та керівник Прикордонної служби ФСБ РФ Володимир Пронічев.

Як зазначив перший заступник міністра закордонних справ України Руслан Демченко, встановлення першого прикордонного знаку на українсько-російському кордоні стало можливим завдяки безпосереднім домовленостям між президентами України та Росії, що є чітким свідченням досягнутого високого рівня взаємної довіри, дружби і партнерства між двома державами.

За словами Статс-секретаря-заступника Міністра закордонних справ Російської Федерації Григорія Карасіна, перший прикордонний знак знаменує початок демаркації кордону між сучасною Росією і сучасною Україною, тому відповідним службам у майбутньому треба ще багато чого зробити, оскільки при демаркації треба врахувати інтереси місцевого населення, щоб цей кордон став кордоном дружби і тісного співробітництва, аби він не розділяв, а об’єднував обидві держави.

“Ми розглядаємо цей кордон як кордон дружби, всебічної взаємодії і співробітництва. Для цього зроблено чимало – ми удосконалюємо договірно-правову базу нашого кордону, організовуємо роботу пунктів пропуску, активно працюємо над питанням спільного контролю і створюємо преференції для перетинання нашого кордону громадянами Російської Федерації та України, вводимо інновації для спрощеного перетину кордону”, – наголосив Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин.

Останні новини Чернігівщини

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

3 грудня: цей день в Україні і світі

3 грудня: цей день в Україні і світі 09:29

День 1379 Російська агресія - Day 1379 Russian aggression

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини