Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 лютого, 21:13:08

За втручання прокуратури поновлено права понад 1200 дітей

07.11.2012   16:18

У прокуратурі Чернігівської області відбулося розширене засідання колегії, на якому обговорено стан додержання законодавства щодо захисту прав і свобод дітей.

Як зазначила колегія, за втручання прокурорів з початку року поновлено права понад тисячі двохсот дітей. На їх користь відшкодовано майже 700 тисяч гривень стипендій та соціальної допомоги. За порушення законодавства до відповідальності притягнуто 275 посадових осіб. Порушено 5 кримінальних справ, які направлено до суду. 

Узгоджені дії правоохоронних органів, державної виконавчої влади та місцевого самоврядування сприяли стабілізації криміногенної ситуації у молодіжному середовищі, зниженню рівня підліткової злочинності. Водночас залишаються актуальними  проблеми профілактики поширення наркоманії та пияцтва серед неповнолітніх, що є підґрунтям вчинення злочинів. Зокрема в стані алкогольного сп'яніння неповнолітніми скоєно понад 40 злочинів.

Не відповідають вимогам сьогодення заходи з реалізації державної політики у сфері праці, забезпечення майнових та житлових прав дітей, охорони їх життя та здоров'я.

Рішенням колегії визначено конкретні заходи щодо підвищення ефективності правозахисної та представницької діяльності у сфері захисту прав та свобод дітей.

Останні новини Чернігівщини

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції? 17:07

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад - це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету.

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець

Без пафосу: Прем’єр-міністр Олексій Гончарук відвідав Козелець 17:02

- Колеги, я вас прошу, давайте без пафосу, - такими були перші слова Прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Козельці. На центральній площі селища його зустрічали керівники обласного, районного та місцевого рівнів.

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), -

Про порядок розроблення програм створення страхового фонду документації області (регіональної програми), - 15:20

йшлося на семінарі за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Правові основи функціонування державної системи страхового фонду документації України», яке було проведено Чернігівським центром підвищення кваліфікації для начальників архівних відділів районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької, Новгород-Сіверської міських рад.

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність

Новобілоуська громада на Чернігівщини посилює свою спроможність 14:08

Експерти Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та представники місцевої влади і активісти Новобілоуської ОТГ обговорили проект Статуту громади та розвиток освітньої мережі на зустрічі 19 лютого 2020 року.

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний

Громадська рада підсумувала роботу минулого року та окреслила плани на поточний 13:29

Перше у 2020 році засідання Громадської ради при облдержадміністрації відбулося 19 лютого. На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини