В’ячеслав Чаус відвідав Державний науково-дослідний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки
Це єдина установа серед наукових установ Збройних Сил України, яка має організаційну структуру, адаптовану під технологію випробувань та напрями оцінювання озброєння та військової техніки.
В’ячеслав Чаус ознайомився з діяльністю й функціонуванням інституту, поспілкувався з командуванням та особовим складом.
- Наша армія повинна мати найкращу зброю та найкращу техніку. Українці – сильна нація, але важливо дух українських бійців підкріплювати потужним озброєнням. Наші захисники повинні бути впевнені, що техніка і озброєння їх не підведе. Саме від якісної фахової роботи співробітників інституту залежить життя і здоров’я наших співвітчизників, - наголосив очільник ОДА.
Начальник Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Володимир Башинський ознайомив присутніх з вимірювальною та лабораторно-випробувальною базою, інфраструктурою військового містечка та представив перспективні напрямки розвитку установи.
За його словами, з 2014 року інститутом проведено більш ніж 700 випробувань озброєння та військової техніки. Це випробування літаків, вертольотів, авіаційних двигунів та обладнання, авіаційного озброєння, зенітно-ракетних та ракетних комплексів, систем протиповітряної оборони СВ ЗС України, мінометів, гранатометів, вогнеметів, безпілотних авіаційних комплексів та іншої техніки.
Також проведено випробування ударних БпАК виробництва Туреччини BAYRAKTAR TB-2 та “KARAYEL”.
Інститут щорічно проводить науково-технічні конференції «Створення та модернізація ОВТ в сучасних умовах» та бере участь у щорічних Міжнародних спеціалізованих виставках «Зброя та безпека».
Принагідно учасники зустрічі обговорили плани та перспективи відновлення оборонно-промислового потенціалу регіону.
- Мені імпонують ініціативи науковців зі створення органу оцінки озброєння та наукового технологічного парку. Інститут може розраховувати на мою максимальну підтримку та сприяння, - запевнив В’ячеслав Чаус.
Останні новини Чернігівщини
Медицина без бар’єрів: для жінок із віддалених громад Чернігівщини забезпечено доступ до життєво важливого онкоскринінгу 10:21
Чернігівський медичний центр сучасної онкології продовжує реалізацію масштабної програми скринінгу раку молочної залози, орієнтованої на жінок із найвіддаленіших куточків нашої області. Нещодавно в межах цієї ініціативи безоплатне мамографічне обстеження пройшли близько 30 мешканок Менської громади.
Чернігівський спортсмен Валерій Власенко здобув «золото» і «бронзу» міжнародного турніру 10:19
З 09 до 15 березня в місті Владиславово (Польща) відбувся Міжнародний турнір з пара тенісу настільного серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями розумового і фізичного розвитку.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 10:17
Вчора вдень та сьогодні вночі ворог вкотре вдарив безпілотниками по Сновській громаді Корюківського району та по місту Новгород-Сіверський.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:33
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.
17 березня: цей день в Україні і світі 09:30
День 1483 Російська агресія - Day 1483 Russian aggression