Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 23:10:38

В Чернігові борються з порушниками чистоти

06.11.2012   11:20

Про порушення правил благоустрою та боротьбу з порушниками в Чернігові розповів начальник міської екологічної інспекції Володимир Грабовець.

Він зазначив, що найбільш характерними порушеннями восени є викидання побутового сміття у невстановлених місцях, спалювання решток рослинності від садівництва чи городництва та опалого листя мешканцями приватного сектора.

В. Грабовець нагадав, що в місті існує чітка система видалення твердих побутових відходів. Так, мешканці багатоповерхівок повинні користуватися сміттєпроводом, у мікрорайонах із п’ятиповерховою забудовою встановлені контейнерні майданчики, а з територій приватного сектора сміття вивозиться спецтехнікою за встановленим графіком.

Що ж стосується значних обсягів побутового сміття чи опалого листя, то його слід складати в поліетиленові мішки і завантажувати в сміттєзбиральні автомобілі. Про такий порядок попереджені всі водії КАТП 2528, КП “Зеленбуд” та інших комунальних організацій.

За жовтень інспектори вже склали на недбайливих господарів 10 протоколів. При цьому В. Грабовець зауважив, що відмова від підписання протоколу не дає можливості уникнути штрафних санкцій. За результатами засідання адміністративної комісії, яка працює щотижня, на порушників може чекати штраф від 340 до 1700 грн.

“У будь-якому випадку ми не маємо на меті обов’язкове покарання. Якщо людина адекватно відреагувала на зауваження і готова усунути порушення, то ми йдемо назустріч”, – каже керівник інспекції. За його словами, кількість таких порушень за останні роки значно зменшилась, що є гарним показником роботи інспекторів.

“Ми не тільки фіксуємо факти порушень і складаємо відповідні протоколи, але й заохочуємо сумлінних мешканців – пишемо листи з подякою. Людям приємно, що їхні зусилля помічають”, – поділився секретом В. Грабовець.
 

Останні новини Чернігівщини

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця

Біля Бобровиці до 3 жовтня буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця 18:10

У зв'язку з колійними роботами, з 08:00 28.09.2022 до 17:00 03.10.2022 буде закрито рух ділянкою дороги Т-25-28 Козелець - Бобровиця поблизу м. Бобровиця.

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).