Поліція Чернігівщини забезпечила безпеку ювілейних урочистостей до 30-річчя Незалежності України
Зранку 24 серпня на Красній площі Чернігова розпочалися святкові урочистості з нагоди 30-річного ювілею здобуття Україною незалежності. Поряд з керівниками органів влади та місцевого самоврядування, державних і громадських установ та організацій в офіційних заходах узяв участь начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Нідзельський.

Святкові заходи на чернігівській Красній площі розпочалися спільним переглядом на спеціально встановленому величезному екрані прямої трансляції звернення Президента України Володимира Зеленського, проголошеного у столиці на Майдані Незалежності.
Після цього численні учасники заходів поклали квіти до меморіальних стел «Герої не вмирають» на честь загиблих воїнів АТО/ООС та Героям Небесної Сотні, вшанувавши пам’ять тих, хто віддав найдорожче – життя, в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність нашої країни. Також кошики з жовтими і блакитними квітами лягли до підніжжя пам’ятників Борцям за волю України та визначному Кобзареві — Тарасу Шевченку.
Бруківкою Красної площі Чернігова урочистим маршем пройшли місцеві силовики — військові та курсанти навчальних закладів.
Ювілейна річниця Незалежності нашої держави — найліпша нагода продемонструвати здобутки в її оновленні та розвиткові. Тож до насиченої програми святкових урочистостей увійшло, серед іншого, відкриття після реконструкції історико-культурної та рекреаційної перлини Чернігова — заповідника "Чернігів стародавній" на Валу.
Окрім цього, містом проїхав символічний «Велопробіг у вишиванках», а на Зеленій сцені відбулося урочисте штемпелювання ювілейної поштової продукції.
Публічну безпеку та правопорядок на всіх святкових заходах забезпечують поліцейські низки підрозділів Головного управління Нацполіції в Чернігівській області у взаємодії з нарядами Управління патрульної поліції в Чернігівській області. Загалом до несення служби на святкових локаціях залучені понад півтори сотні поліцейських.
Аналогічним чином організовано службу поліції з охорони публічної безпеки та правопорядку в усіх населених пунктах Чернігівщини, де сьогодні відбуваються масові заходи з нагоди ювілею Незалежності України.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.