Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 18:05:21

В’ячеслав Чаус: Не щепимося сьогодні — завтра прийде біда

19.08.2021   21:28Агенцiя

З роботою центрів масової вакцинації та пунктів щеплення у Носівській, Борзнянській та Куликівській територіальних громадах сьогодні ознайомився голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус.

Під час відвідування кожного об’єкту очільник ОДА поспілкувався з медичними персоналом, поцікавився, як проходить вакцинальна кампанія, чи достатньо препаратів, якими щеплять у громаді, та умовами їхнього зберігання.

В’ячеслав Чаус підкреслив, що інформація про наявні вакцини та  роботу пунктів щеплення має бути доступна місцевим жителям. Зі свого боку, лікарі запевнили, що роблять все від них залежне, подекуди навіть телефонують особисто кожному і запрошують вакцинуватися. Недовіра громадян до ефективності препаратів та взагалі до вакцинації поступово зникає, адже серед їхніх знайомих, рідних, сусідів більшає тих, хто отримав перше (друге) щеплення.

— Пункти вакцинації мають працювати не для "галочки". У громадах варто проводити роз'яснювальну роботу. Стимул простий: не щепимося сьогодні — завтра прийде біда, — наголошує голова ОДА В'ячеслав Чаус. - Колективний імунітет дасть змогу більш-менш безпечно жити та працювати бізнесу та об'єктам соціальної сфери.

Загалом голова ОДА ознайомився з роботою шести об’єктів: центрів масової вакцинації у Носівці та Куликівці, пунктів щеплення у Володьковій Дівиці, Борзні, Шаповалівці та Салтиковій Дівиці.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини