Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 01:30:52

В’ячеслав Чаус взяв під власний контроль підготовку до підняття найбільшого в області Державного Прапора

14.08.2021   11:13Агенцiя

Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус відвідав з робочою поїздкою м. Батурин.

З нагоди 30-річчя незалежності України там 23 серпня буде піднято найбільший в області Державний Прапор.

Тридцятиметровий флагшток з прапором площею 24 квадратні метри стане одним зі знакових патріотичних об’єктів на Чернігівщині.

Після ознайомлення з ходом робіт В’ячеслав Чаус зазначив, що спорудження флагштоку перебувало практично під загрозою зриву. Будівництво велося занадто повільно, а низка важливих питань — наприклад, підключення до електромереж, облаштування покриття прилеглої території та її благоустрій, — досі не були вирішені.

— Вочевидь, під час підготовчих робіт багато чого не було враховано, а всі розумні строки порушені. Тим не менше, якщо належно організувати процес та докласти зусиль, усі ці проблеми можна вирішити, — наголосив очільник ОДА.

В’ячеслав Чаус обговорив із представником підрядної організації можливості прискорення будівництва та найбільш нагальні питання, які потребують оперативного реагування.

Уже найближчим часом буде організовано підключення об’єкта до електропостачання. Так само, уже сьогодні розпочато монтаж флагштока. З дня на день розпочнеться вкладання гранітної плитки та монтування світильників.

Підняття найбільшого прапора до 30-ї річниці Незалежності на 30-метровій конструкції — історична подія. Це імідж Чернігівщини та всієї держави. Якщо необхідно, то робота повинна йти цілодобово. І звісно, оперативність не має позначитися на якості, — підкреслив В’ячеслав Чаус та доручив регулярно доповідати про хід робіт.

Церемонія підняття найбільшого у Чернігівській області Державного Прапора України розпочнеться зранку 23 серпня — одночасно з підняттям стягу у Києві. Також цього дня у Батурині відбудеться акція «Я – громадянин України»: чотирнадцятирічні юнаки та юнки Чернігівщини отримають тут свої перші паспорти.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини