Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 липня, 13:40:08

До Дня Конституції України на Чернігівщині створили рушник-рекордсмен

28.06.2021   17:48Агенцiя

До Дня Конституції України в області було реалізовано проєкт «Чернігівщини дерево-життя — могутній України оберіг» — створено двохсотметровий рушник єдності, який у святковій та урочистій атмосфері продемонстрували біля підніжжя Катерининської церкви.

Авторами ідеї, ескізів та дерев’яних штампів рушника, а також головними натхненниками його створення стали майстри Обласного центру народної творчості, які залучили до втілення цього символу єдності, любові до рідної землі і працелюбності широке коло людей.

Над створенням рушника працювали представники всіх 57 територіальних громад Чернігівщини, члени національно-культурних товариств, громадських організацій, творчих колективів, загалом понад 200 осіб.

Рушник довжиною у 200 м і шириною у 2,2 м був розгорнутий громадою Чернігівщини і став рекордним для України. Досягнення підтвердили та зафіксували представники Книги рекордів України, присутні на заході. Сертифікат про реєстрацію рекорду отримала голова облдержадміністрації та майстри Андрій Каменецький і Наталія Войстрикова.

А до пам’ятника Борцям за волю України представники влади, церкви та громадськості поклали квіти.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини