Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 02:02:47

За попередніми результатами на Чернігівщині перемагають 4 самовисуванці, 1 опозиціонер і Ляшко

29.10.2012   08:49

Станом на 8.37 ранку по Чернігівській області ЦВК в середньому опрацьовано від 20 до 33% протоколів по округах.

Так за даними Центральної виборчої комісії в Чернігівській області перемагає Об'єднана опозиція "Батьківщина" - 31,37%. На другому місці Партія регіонів - 21,28%. Третє місце у Коміністичної партії України - 13,54%.

Інші партії, що подолали 5% бар'єр:  УДАР - 11,52%, Радикальна партія Ляшка -  10,43 і ВО "СВОБОДА" -  5,68%.

По мажоритарним округам лідерами на 8.37 є:

205 - Валерій Дубіль - 48,97%

206 - Владислав Атрошенко - 41,32%

207 - Ігор Рибаков - 45,65%

208 - Олег Ляшко - 53,29%

209 - Іван Куровський - 46,85%

210 - Микола Рудьковський   - 34,98%

Дані ЦВК постійно оновлюються, тому цифри будуть змінюватися.

Останні новини Чернігівщини

Консультанти громад Чернігівщини з ментального здоров’я в межах Дня спільнодії ознайомилися з провідними надавачами послуг в сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки населення 17:32

В обласній лікарні цього року запрацювало реабілітаційне відділення «RECOVERY». Тут відновлюються поранені військові. Облаштоване – коштом БО «Фонд Віктора Пінчука – Соціальна Ініціатива».

7 медалей здобули юні спортсмени на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное 16:48

З 09 до 13 липня в Умані відбувся Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків і дівчат з веслування на байдарках і каное.

За втручання прокуратури у державну власність повернуто захисну споруду 16:22

За втручання органів прокуратури забезпечено виконання рішення суду щодо повернення до державної власності приміщення протирадіаційного укриття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини