Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 04:56:14

Зображення гриба на футболці - порушення закону про вибори?

29.10.2012   00:08Агенцiя

До чергової частини міліції було доставлено молодого чоловіка за порушення Закону про вибори.

Нам повідомили, що молода людина займалася агітацією прямо на виборчій дільниці, ще й ймовірно давала гроші за голосування на чиюсь користь.

Небайдужою людиною, яка виконала свій громадянський обов’язок і злапала зловмисника був Сергій Охонько – довірена особа одного з кандидатів. Побачивши беззаконня на дільниці він зхопив молодика за одежу й силоміць запхав у свій “Land Rover”. І таким чином порушника спокою він доставив до міліції.

“Зловмисником” був неповнолітній хлопець, за його словами він є учасником акції, суть якої полягала в тому, що всі молоди люди, які прийдуть до виборчої дільниці, отримають за бажанням безкоштовний абонемент у нічний клуб “Космос”. При тому, що спілкування з молодими людьми проходило вже після того, як вони вийдуть з виборчої дільниці. Також ніде не треба було вказувати, чи сповіщати усно про свої політичні вподобання.

Мета акції, як повідомив нам затриманий, полягала в тому, аби молодь, яка на сьогоднішній день, на жаль не є активним виборцем, заохотити цю молодь все ж таки прийти у день виборів на дільницю і проголосувати.

А факт порушення, що так здратував Сергія Охонько, була футболка на тілі хлопчака. На футболці в схематичній формі був зображений гриб, дещо схожий не то на білий, не то на польський.

Нам не вдалося поспілкуватися з самим Сергієм Миколайовичем, тому залишається бути цікавим, чому саме його так дратував той гриб. Можемо припустити, що досвідчений політик вбачав у цій символіці скриту рекламу наркотиків. Повз такого неподобства дійсно, важко проїхати мимо, навіть на такому швидкому авто.

В міліції у вчинках молодої людини не помітили порушення законодавства і його відпустили на волю.

Поява ненависного гриба біля дільниці знову збудила спостерігачів від одного кандидата. Цього разу наша журналістська група погодилась постояти трохи біля нього. Знову збіглись небайдужі люди. Але наявність поруч представників ЗМІ дещо стримувала, у всякому випадку за одежу в джипа його вже не совали.

Небайдужі спостерігачі на всяк випадок почали підслуховувати наші розмови, фотографували нас і наші посвідчення, намагались зробити нас представниками якоїсь конкретної політичної сили. Навіщо це? Незрозуміло. Адже наша знімальна група просто знаходилась біля будівлі ДВК. Але наша присутність там явно когось дуже дратувала.

http://www.uezd.com.ua/page/na-viborax-zaboroneno-zobrazhennya-gribiv.html

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.