Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 січня, 14:09:30

Власником КНП "Чернігівська центральна районна лікарня" залишається Чернігівська районна рада

28.05.2021   10:09Агенцiя

В умовах децентралізаційних перетворень триває процес трансформації системи охорони здоров'я. Відповідно до чинного законодавства районні лікарні та інші об'єкти, які діяли на субрегіональному рівні, повинні до 1 липня 2021 року перейти в громади.

Тож яким буде майбутнє комунального некомерційного підприємства «Чернігівська центральна районна лікарня» йшлося сьогодні на нараді в обласній державній адміністрації за участю заступника голови обласної ради Дмитра Блауша, заступника голови обласної державній адміністрації Жанни Шерстюк, заступника Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голови постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції Олександра Атрощенка, голови Чернігівської районної ради Миколи Силенка, очільників територіальних громад Чернігівського району.

Про ключові напрямки діяльності КНП «Чернігівська ЦРЛ» доповів генеральний директор Дмитро Руденко. За словами Дмитра Руденка, лікарня діє як спеціалізований медичний заклад вторинного рівня надання медичної допомоги і обслуговує в основному жителів Чернігівського району і має всі необхідні ліцензії та сертифікати для належного обслуговування населення. Закладом укладений договір з Національною службою здоров'я України про медичне обслуговування за програмою медичних гарантій.

Дмитро Руденко детально зупинився та розповів про співпрацю з територіальними громадами, які долучаються до фінансування витрат на комунальні послуги медичного закладу, і цього року вже виділено 3 млн 730 тис грн на енергоносії.

Роз'яснення стосовно юридичних аспектів, фінансових механізмів та алгоритму взаємодії органів місцевого самоврядування і комунальних закладів охорони здоров'я в нових умовах надали керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

У результаті обговорення учасники наради дійшли згоди залишити без змін провадження діяльності КНП «Чернігівська ЦРЛ» у підпорядкуванні Чернігівській районній раді.

Останні новини Чернігівщини

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля

У Ладанській ОТГ відкрився Центр культури і дозвілля 14:02

20 січня в Ладанській територіальній громаді відкрили Центр культури та дозвілля.

Дует

Дует "Інша тиша" презентував свій новий альбом 14:00

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського відбулась презентація другого альбому «Потяг» дуету «Інша Тиша».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 13:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 21 січня по 8:00 22 січня 2022 року

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті

Завдяки черговому етапу реконструкції Журавської школи дітлахи навчаються у теплі і комфорті 13:43

Оновленння будівлі одного з найбільших сільських освітніх закладів громади – Журавського, триває вже кілька років поспіль.

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4

У Ніжиніській громаді оптимізують шкільну мережу: закриють школи №12 та 4 11:43

20 січня відбулося засідання чергової 19 сесії Ніжинської міської ради.