Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 03:19:04

Анна Коваленко: Продовжуємо розбудовувати якісну медичну інфраструктуру. ВІДЕО

26.05.2021   16:20Агенцiя

У середу, 26 травня, голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко передала очільнику Сосницької громади Андрію Портному документи та ключі від новозбудованої амбулаторії у селі Чорнотичі.

- Розбудова та модернізація медичної інфраструктури, створення належних умов для отримання медичних послуг жителями Чернігівщини - це один з пріоритетів облдержадміністрації і мій особистий. В області в рамках реалізації програми Президента України "Велике будівництво" завершуються роботи з реконструкції приймальних відділень дев'яти опорних лікарень, будуються сільські амбулаторії, реалізуються інші проєкти в медичній сфері. І ось від сьогодні, у Сосницькій громаді на один сучасний медичний заклад стало більше, - сказала Анна Коваленко.

Стара будівля амбулаторії в Чорнотичах знаходилась в незадовільному технічному стані та не відповідала сучасним вимогам надання первинної медичної допомоги.

Натомість нова амбулаторія сімейної медицини повністю готова до прийому пацієнтів і проведення профілактичних, діагностичних чи лікувальних процедур.

Кабінети медзакладу відповідають санітарним нормам, доступні для людей з обмеженими можливостями.

Відсьогодні місцеві мешканці отримають не тільки сучасне приміщення, а й оновлене обладнання та устаткування. За допомогою якого лікарі зможуть провести обстеження та поставити вірний діагноз, – зазначила голова облдержадміністрації та побажала жителям громади здоров’я та приходити до амбулаторії тільки, щоб переконатися, що все гаразд: тиск в нормі й температура 36,6.

Вона підкреслила, що наразі понад дві тисячі жителів сіл Чорнотичі, Киріївка, Кудрівка, Козляничі та Рудня отримуватимуть медичні послуги у сучасній амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Також за кошти субвенції придбали новий службовий автомобіль вартістю півмільйона гривень. В новій амбулаторії поки що будуть працювати сімейні лікарі загальної практики Сосницького центру ПМСД.

Останні новини Чернігівщини

Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46

Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24

У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.

Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58

Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.

Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58

У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини