Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 05:27:19

Об’єднана опозиція на Чернігівщині приділяє значну увагу юридичним питанням

28.10.2012   18:10

Голова Чернігівської організації “Батьківщина” Олександр Кодола повідомив, що представники об’єднаної опозиції найбільше уваги приділяють юридичним питанням перебігу виборчого процесу.

За словами О.Кодоли більше 10% виборців у Бахмацькому, Борзнянському та Куликівському районах голосують на дому і це викликає найбільше занепокоєння.

Олександр Кодола повідомив: “Сьогодні і вчора були тривожні з Ріпкинського, Ічнянського про залякування виборців представниками влади про невиплату пенсій, відключення газу”. А в Козелецькому районі за його словами є інформація про те, що всі автомобілі ДВК по завершенню підрахунку голосів мають вишукуватися на площі в Козельці і однієї колоною везти протоколи до ОВК в Прилуки.

На думку Володимира Поліщука вибори дуже брудні, є порушення, недопуски спостерігачів від опозиції на дільниці.
Є і технічні проблеми на дільницях. Він розповів, що особисто допомагав на дільниці в районі Лісковиці налагодити освітлення в кабінках.
Кандидат від “Батьківщини” зазначив: “Робимо все можливо аби зберегти результати, не допустити фальсифікації. Але складається враження, що ми всі граємо в вибори, в чесність, порядність. Навіть я не розумію хто з нас опозиціонер, а хто ні”. І додав: “Найголовніше з впевненістю дивитися в майбутнє”.

Останні новини Чернігівщини

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду

Цвіт папороті шукали в бібліотечному саду 17:12

Напередодні свята Івана Купала у бібліотеці ім. М. Коцюбинського пройшов літературно-містичний вечір.

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання

За минулу добу не зафіксовано жодного нового випадку захворювання 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 7 липня в області одужали 32 раніше інфікованих COVID-19. З них 27 з Чернігова, двоє з Чернігівського району та по одному з Носівського, Куликівського та Ніжинського районів.

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020

Говорили про особливості виконання місцевого бюджету 2020 14:55

7 липня консультанти Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Городнянську ОТГ.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 13:37

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі 12:30

Партнерські пологи в Чернігові знову можливі. Таке рішення прийняте з урахуванням того, що показники захворюваності на коронавірусну інфекцію по Чернігову досить спокійні.