Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 жовтня, 17:37:30

Результати виборів в реальному часі будуть повідомлятися на Чернігівщині

26.10.2012   13:48Агенцiя

ЧОЦ “Ініціатива” буде повідомляти результати виборів на Чернігівщині в режимі реального часу

Чернігівський освітній центр “Ініціатива”, що здійснює довготермінове спостереження за виборчим процесом в Чернігівській області в ніч вибрів буде в режимі реального часу повідомляти результати виборів в Чернігівській області за даними протоколів дільничних виборчих комісій, які будуть здаватися в окружні комісії.

Результати по кожному виборчому округу області можна буде побачити на головній сторінці організації присвяченій виборам на Чернігівщині – сайті www.pik.cn.ua

Крім того така фіксація результатів голосування дозволить порівняти результати виборів які були оголошені на ДВК і ті, які були надані ОВК. (Це унеможливить маніпуляції з протоколами про підрахунок голосів виборців)

Крім того, в день вибрів близько 100 короткотермінових спостерігачів і 10 мобільних груп спостереження від Чернігівського освітнього центру “Ініціатива” будуть здійснювати моніторинг дотримання виборчого законодавства.

ЧОЦ "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

За січень ‒ вересень 2022 року аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 46 млн грн 15:09

За результатами проведених протягом січня – вересня 2022 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 42 млн грн.

Перша леді Олена Зеленська вручила відзнаку вчительці з Чернігова

Перша леді Олена Зеленська вручила відзнаку вчительці з Чернігова 15:06

Премія Global Teacher Prize Ukraine нагородила вчительку-рятівницю Наталію Песоцьку з Чернігова.

Нова пошта доставить 10 000 браслетів із останньої партії сталі з Азовсталі, кошти з продажів яких підуть на підтримку ЗСУ

Нова пошта доставить 10 000 браслетів із останньої партії сталі з Азовсталі, кошти з продажів яких підуть на підтримку ЗСУ 15:03

6 жовтня розпочався старт продажу браслетів «Символ незламності. Азовсталь» — їх виготовив ювелірний дім SOVA з останньої довоєнної партії легендарної сталі Азовсталі групи Метінвест.

 Чернігівським волонтерам вручили обласні відзнаки

Чернігівським волонтерам вручили обласні відзнаки 10:34

5 жовтня, відбулася зустріч із представниками волонтерського руху Чернігівщини, які з перших днів війни об’єдналися, щоб допомогти мешканцям обласного центру та його мужнім захисникам під час активних бойових дій.

Військовослужбовця РФ судитимуть за жорстоке поводження з жителем с. Лукашівка

Військовослужбовця РФ судитимуть за жорстоке поводження з жителем с. Лукашівка 10:27

Чернігівською обласною прокуратурою в порядку спеціального досудового розслідування скеровано до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця збройних сил Російської Федерації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини