Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 березня, 14:29:58

Результати виборів в реальному часі будуть повідомлятися на Чернігівщині

26.10.2012   13:48Агенцiя

ЧОЦ “Ініціатива” буде повідомляти результати виборів на Чернігівщині в режимі реального часу

Чернігівський освітній центр “Ініціатива”, що здійснює довготермінове спостереження за виборчим процесом в Чернігівській області в ніч вибрів буде в режимі реального часу повідомляти результати виборів в Чернігівській області за даними протоколів дільничних виборчих комісій, які будуть здаватися в окружні комісії.

Результати по кожному виборчому округу області можна буде побачити на головній сторінці організації присвяченій виборам на Чернігівщині – сайті www.pik.cn.ua

Крім того така фіксація результатів голосування дозволить порівняти результати виборів які були оголошені на ДВК і ті, які були надані ОВК. (Це унеможливить маніпуляції з протоколами про підрахунок голосів виборців)

Крім того, в день вибрів близько 100 короткотермінових спостерігачів і 10 мобільних груп спостереження від Чернігівського освітнього центру “Ініціатива” будуть здійснювати моніторинг дотримання виборчого законодавства.

ЧОЦ "Ініціатива"

Останні новини Чернігівщини

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді

Блокування прийняття бюджету 2021: останній шанс отримати посади в Прилуцький міській раді 13:31

Політична криза, що триває наразі в місцевому парламенті, досягла свого піку. Опозиційна група депутатів постійно ігнорує роботу сесії, через що заблоковано ухвалення ряду важливих питань, зокрема – прийняття бюджету на 2021 рік.

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен

Голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини Анкою Фельдгузен 13:11

Під час зустрічі вони обмінялися привітаннями та обговорили питання створення меморіалу на місці перепоховання корюківців, загиблих від рук нацистів 1-2 березня 1943 року.

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих

Школи Чернігівщини - у сотні найкращих 12:51

Дві школи з Чернігівщини потрапили до сотні кращих шкіл України за версією часопису «Фокус». Це ліцей при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя та школа №3 міста Чернігова.

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca

Лікар-імунолог розповів про вакцину Covishield/AstraZeneca 12:40

Про вакцину Covishield/AstraZeneca, її вплив на організм, кількість доз та побічні прояви, який захист дає вакцина та скільки зберігаються антитіла розповів лікар-імунолог Чернігівської обласної лікарні Микола Біщак під час програми "Прайм-вечір. Акценти" в ефірі "Українське радіо. Чернігівська хвиля".

Операція “Первоцвіт”

Операція “Первоцвіт” 12:26

У зимово-весняний період на території Чернігівської області проводиться посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об'єктів рослинного світу, в тому числі, занесених до Червоної книги України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини