Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 травня, 22:35:40

Колегія Управління МВС області підбила підсумки роботи за 9 місяців

22.10.2012   19:24

Аналізові підсумків роботи органів та підрозділів внутрішніх справ Чернігівщини за дев'ять місяців нинішнього року було присвячене розширене засідання колегії Управління МВС в області, яке відбулося в конференц-залі адмінбудівлі УМВС.

У нараді, поряд із членами колегії, взяли участь начальники галузевих служб, керівники міськрайлінорганів внутрішніх справ області разом із своїми заступниками.

Відкрив та вів засідання начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик. Він, зокрема, ознайомив присутніх з вимогами міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, які головний міліціонер країни озвучив на колегії МВС України. В першу чергу це стосується роботи органів і підрозділів внутрішніх справ в умовах вступу в силу нового кримінально-процесуального кодексу. У зв'язку з цим положення КПК мають знати не тільки слідчі, а й усі працівники міліції. Олександр Михайлик також підкреслив виключну важливість комплектування слідчих підрозділів якісними кадрами.

В ході розширеного засідання колегії присутні передусім розглянули результати роботи Управління по боротьбі з організованою злочинністю з протидії організованій злочинності та корупції на території області. Докладно зупинилися на пріоритетних напрямках діяльності, які потребують активізації й покращення показників. 

Боротьбі з незаконним обігом наркотичних засобів, проблемним питанням та шляхам їх вирішення колегія приділила особливу увагу. Було вкотре підкреслено, що належна концентрація зусиль має зосереджуватися саме на збувальниках наркотичного дурману, особливо серед молоді, яка навчається.

Також на засіданні колегії Управління МВС в області говорилося й про стан досудового слідства у кримінальних справах, дотримання законності слідчими органів внутрішніх справ області, розкриття та розслідування злочинів минулих років, закриття кримінальних справ за строками давності. Був проведений аналіз стану підготовки слідчих підрозділів до роботи за новим кримінально-процесуальним законодавством.

Колегія УМВС області обговорила заходи, які слід запровадити для вдосконалення оперативно-службової діяльності міліції. В цьому контексті розглядався стан роботи щодо попередження та розкриття злочинів, насамперед тяжких та особливо тяжких, у тому числі минулих років.

Начальник Управління Олександр Михайлик нагадав, що наступний рік МВС оголосило роком райвідділу, тож вже зараз потрібно покращувати матеріально-технічну базу цих органів, їх кадрове забезпечення, суттєво активізувати роботу оперативних підрозділів, насамперед - карного розшуку. Досвідчені фахівці з обласного апарату повинні набагато більше уваги приділяти наданню практичної допомоги колегам на місцях, не уникати особистої участі в розкритті найбільш тяжких та резонансних злочинів.

Не обійшли увагою учасники розширеного засідання колегії УМВС і проблеми комплектування органів та підрозділів міліції новими кадрами, високоякісної професійної підготовки співробітників, підтримання належного стану дисципліни і законності в діяльності органів внутрішніх справ області. Належна увага була приділена питанню стану підготовки міліції до забезпечення охорони громадського порядку під час проведення виборів народних депутатів України.   

Підбиваючи підсумки наради, начальник УМВС в області довів до відома підлеглих вимоги, які висуває перед правоохоронцями Міністр внутрішніх справ України, та з урахуванням місцевої специфіки поставив підлеглим конкретні завдання за кожним з напрямків діяльності, визначивши терміни їх виконання.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини