Тимошенко розповів про новий рівень співпраці місцевої та центральної влади у рамках "Великого будівництва"
Заступник голови Офісу Президента України, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко вважає, що у 2021 році рівень реалізації проєктів у співпраці державної влади з місцевою переходить на новий рівень.
Про це він заявив 25 лютого під час засідання Ради розвитку громад та територій.
«У рамках програми Президента «Велике будівництво» в 2020 році державна і місцева влада зробили прорив по кількості збудованих об'єктів інфраструктури, і цю високу планку у поточному році необхідно підтримати та перейти на новий рівень проектів», - підкреслив він.
За словами Тимошенка, мета на 2021 рік - будівництво мінімум 4,5 тис. км доріг державного значення та 2000 км доріг місцевого значення, побудова нових та реконструкція існуючих шкіл, садочків, спортивних об'єктів. У співпраці з місцевою владою також буде реалізована «Велика реставрація» культурної спадщини та розбудова регіональних аеропортів.
«Ми запускаємо реконструкцію регіональних аеропортів по країні, аби кожен зміг літати. Літати до Києва у справах, літати в Одесу та Херсон на море, до Карпат взимку на гірськолижні курорти, і головне – українські курорти. Вже цього року ми починаємо оновлення злітних смуг у Житомирі, Рівному, Чернівцях, Полтаві, Кривому Розі та багатьох інших містах України», - сказав він.
Як повідомив Тимошенко, у 2021 році також розпочнеться будівництво величезного медичного містечка у Краматорську. А через декілька місяців закінчиться реконструкція і поставка медичного обладнання у 200 приймальних відділень у лікарнях по всій Україні.
Як повідомлялось, раніше Кирило Тимошенко заявив, що держава має намір долучитися до будівництва транспортної розв'язки на Дарницькому мосту та добудови Подільсько-Воскресенського мосту в Києві.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.