Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 жовтня, 00:09:40

Хто перед ким двері закрив?

19.10.2012   16:28Агенцiя

Переглянувши вчорашні так звані теледебати з Валерієм Дубілем та Олександром Соколовим – в голові одразу постає кілька вельми цікавих та досить неприємних думок. Перша та найочевидніша: таке враження, що нашою чернігівською громадою знов намагаються маніпулювати, і водночас лити купу бруду. На кого, питається? Та, звісно ж, на нас з вами.

Чомусь пан Валерій хоча й хоче, аби його чернігівці вибрали до Ради, однак чорних слів на адресу Чернігова і чернігівців не цурається. І під час вчорашнього телеефіру на телеканалі “Дитинець” тільки того й було чутно: Чернігів – аутсайдер, в нас все погано, тут брудні технології і таке інше. Це по-перше. А по-друге, пан Дубіль та його технологи заради досягнення своєї мети зовсім не добирають методів і, вочевидь, вважають городян якоюсь безмозкою сірою масою, яка проковтне будь-яку гидоту. І план був під стать – прийти на телеканал, перед носом у всіх хляснути дверима і закритися на замок. А потім оголосити на всі боки: опонент, мовляв, злякався, не прийшов.

Посудіть самі. Ось історія “без купюр”. Олександр Соколов прийняв виклик опонента, але через посадові обов‘язки міського голови запізнюється на теледискусію. Тож він прислав свою довірену особу – Тамару Касаткіну попередити про це Валерія Дубіля і оголосити про запізнення у прямому ефірі. Однак, пан Дубіль навідріз відмовляється впускати довірену особу і, зі словами – спілкуватимусь лише з Соколовим – замикає телестудію на ключ. І разом із телеведучим Іваном Масловим розпочинає телетрансляцію. Той факт, що він самостійно повернув ключ у замку – підтвердив журналістам і директор телеканалу Олександр Ломако, який теж не зміг потрапити усередину і ввести туди Олександра Соколова, який якраз приїхав.

Потім, прямо з телекрану Дубіль обізвав Олександра Соколова трусом, який ховається від людей. Після чого, дістає свою текстову заготовку. І за допомогою телесуфлера читає її у прямому ефірі. За відсутності опонента цей спіч перетворився на звичайну політичну брудну агітацію, без жодного натяку на діалог. У цій заготовці пан Валерій знову вдався до улюблених моментів – якомога очорнити Чернігів та його жителів, і найтемнішими фарбами змалювати життя в місті.

Але за три хвилини Валерій Дубіль раптово попрощається з глядачами. З чого можна зробити висновок: він все ж таки в курсі, що опонент з‘явився, йому повідомили про це у навушник. Нардеп виходить зі студії і…ніс к носу зіштовхується зі своїм суперником Олександром Соколовим. Те, що не вийшло у прямому ефірі – вдалося просто у коридорі телеканалу у присутності журналістів. Принаймні шанс провести нормальну дискусію був. Олександр Соколов, користуючись нагодою, одразу ж закликав свого опонента продовжити розмову у телестудії. Часу на це “Дитинець” надасть вдосталь, запевнив Олександр Ломако. Однак Валерій Дубіль, під тиском власних політтехнологів, вирішив… просто втекти. По-англійські.

Висновки з цієї історії напрошуються вельми неоднозначні. Перше ці “дебати” –спланована піар-акція: заготовлений текст промови, читання з телесуфлеру, замкнені двері – це все свідчить саме за себе. І водночас про те, що Валерій Дубіль не планував, що Олександр Соколов таки прийде на ефір. Бо той навряд чи дав йому можливість говорити “з папірця”. Друге коли бютівський нардеп зустрівся з журналістами у коридорі – він спілкувався лишень за допомогою завченої заготовки. На жодне з запитань преси про можливість продовження розмови з Соколовим він так відповісти і не зміг. Тому не мало жодного значення, наскільки запізниться Соколов – “вистава” від початку задумувалася як п‘єса одного актора. Дует не вписався б. Тому Олександр Соколов та його довірена особа Тамара Касаткіна стали жертвами звичайного дрібного хуліганства та неввічливості: лишень боягузи зачиняють двері, побоюючись розплати.

PR

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова

Чернігівський поліцейський Олексій Христенок загинув під час оборони Чернігова 22:46

Мужній захисник, професіонал, люблячий чоловік і батько – таким Олексій назавжди залишиться в пам’яті всіх, хто його знав.

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів

Прокуратура підозрює чернігівця у підробці ПРЛ-тестів 22:36

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру місцевому жителю, 1975 року народження, у підробленні офіційних документів, які видаються чи посвідчуються підприємством, установою, організацією, і які надають права або звільняють від обов’язків, з метою використання їх іншими особами та збуті таких документів, вчинених повторно (ч.ч.1, 3 ст.358 КК України).

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки

В Менській громаді діти та молодь опанували правила мінної безпеки 22:30

Понад 120 дітей та молоді Менської громади опанували правила мінної безпеки та підвищили свій рівень обізнаності щодо захисту від вибухових пристроїв.

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності

Ніжинських дошкільнят навчали правилам безпеки життєдіяльності 22:24

У пошуках відповідей на питання: як працює плита, що буде якщо взяти до рук сірники, запальнички, чи можна брати незнайомі предмети, дітлахи наражають своє здоров'я та життя на небезпеку.

Аудитори виявили порушень на 1,7 млн грн 22:23

Чернігівські аудитори під час ревізії комунального закладу «Чернігівський фаховий музичний коледж ім. Л.М. Ревуцького» Чернігівської обласної ради виявили фінансових порушень на суму понад 1,7 млн грн

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини