Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 липня, 16:03:03

В роботі третьої сесії обласної ради оголошено бюджетну перерву

13.02.2021   10:34Агенцiя

12 лютого на третю сесію обласної ради восьмого скликання прибуло та зареєструвалося 37 депутатів із 64-х обраних.

Таким чином пленарне засідання, яке відкрила голова обласної ради Олена Дмитренко разом із своїми - першим заступником Ніною Лемеш та заступником Дмитром Блаушем, набуло повноважень для розгляду питань порядку денного, окрім бюджетного, голосування за яке вирішено було відкласти.

Затвердження головного фінансового документу Чернігівщини відбудеться після того як обласна держадміністрація його доопрацює - такої згоди народні обранці дійшли під час наради депутатських фракцій, яку провели після прийняття всіх інших рішень.

- Ми взяли перерву в роботі, щоб обговорити з обласною державною адміністрацією наболілі моменти, які виникли в ході обговорення проєкту обласного бюджету Чернігівської області на 2021 рік на засіданнях постійних комісій та президії обласної ради, - наголосила Олена Дмитренко, завершаючи перше пленарне засідання третьої сесії.

Вона зазначила, що на сьогодні не отримано відповіді на питання: за рахунок чого буде перекрито дефіцит бюджету? Не надано обласній раді і роз'яснень, яким чином буде розподілятися додаткова дотація в розрізі територіальних громад. А це надзвичайно важливо. Не почули обласні обранці і відповідей по всіх інших ключових фінансових питаннях. Та найголовнішою із проблем, все таки, залишається незбалансованість бюджету. І перерва між першим та наступним пленарними засіданнями третьої сесії, за словами спікера, триватиме доти, доки всі озвучені проблемні питання не будуть вирішені...

Проте бюджетна проблема не завадила сьогодні депутатам прийняти близько півсотні важливих для забезпечення життєдіяльності Чернігівщини рішень.

Найбільше з них стосувались земельних питань, зокрема щодо затвердження технічної документації із землеустрою, права юридичних та фізичних осіб на користування земельними ділянками, управління та розпорядження комунальною власністю міст, селищ і сіл області тощо.

Також на пленарному засіданні депутати вирішили надати голові обласної ради повноваження звертатися до судів та управляти корпоративними правами, вносити клопотання про нагородження Почесною грамотою, Грамотою Верховної Ради України, щорічною Премією Верховної Ради України педагогічних працівників загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Крім того, народні обранці затвердили рішення «Про членство в Місцевій асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Чернігівщини», «Про план лан роботи обласної ради на 2021 рік», прийняли Звернення обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо вирішення проблеми справедливого пенсійного забезпечення колишніх військовослужбовців та ветеранів силових структур, внесли зміни до рішення обласної ради від 20 липня 2016 року «Про Агенцію регіонального розвитку Чернігівської області», розглянули низку інших важливих питань.

В роботі першого пленарного засідання третьої сесії обласної ради восьмого скликання взяв участь народний депутат України Сергій Гривко.

Про дату проведення другого пленарного засідання сесії буде повідомлено додатково.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).