Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 12:54:07

ДемАльянс доводитиме в суді законність отримання закордонного паспорту за 170 грн

15.10.2012   13:08Агенцiя

Демальянсівець Роман Мокроусов через суд вимагає визнати неправомірним те, що громадян у УГІРФО змушують сплачувати за бланк паспорту і послуги ГІРФО, хоча насправді всі витрати на оформлення закордонного паспорту в Україні – це 170 гривень.

Член Чернігівського ДемАльянсу Роман Мокроусов подав до суду на Управління Громадянства іміграції та реєстрації фізичних осіб (ГІРФО) УМВС України в Чернігівській області.

Даний позов є черговим кроком у всеукраїнській кампанії Демократичного Альянсу “Стоп свавіллю в паспортних столах” <http://www.facebook.com/STOPsvavilly>. Обґрунтуванням позовних вимог є норми Декрету КМУ № 7-93, Постанови КМУ № 231, 380, 795 Накази МВС № 1603 та № 84. Позов зареєстрований в Чернігівському окружному адміністративному суді.

Голова Чернігівської обласної організації партії Демократичний Альянс Ігор Андрійченко зазначив: “Оскільки паспорт громадянина України для виїзду за кордон є власністю держави Україна, то відповідно жодний державний орган не має права його продавати, а громадянин відповідно не повинен купувати. Інформація про належність паспорта державі міститься на його першій сторінці”.

Постанова Кабінету міністрів України № 737 регламентує, що державні та адміністративні послуги можуть надаватись відповідним органом платно або безоплатно. Платна послуга надається за зверненням громадянина. Тобто вимоги обов’язкової сплати за послуги Управління ГІРФО є неправомірними.

Довівши в суді необґрунтованість вказаних платежів буде доведено можливість оформлення закордонного паспорту за 170 грн. Крок до цього вже був зроблений представниками ДемАльянсу в Донецькій області які в судовому порядку довели необґрунтованість вимоги плати за бланк паспорту.

На даний момент очікується рішення окружного адміністративного суду, щодо призначення першого судового засідання.


Прес-служба Чернігівської обласної організації

Останні новини Чернігівщини

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом 12:11

Протягом останніх днів для міської лікарні № 2, яка першою прийматиме можливих хворих на коронавірус, закупили п’ять нових апаратів штучної вентиляції легень.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:04

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста 10:56

Інтерактивною картою вакансій можуть скористатися бажаючі знайти роботу не лише у місті Чернігові, а й у містах Ніжині та Прилуках. Адже заявлені у службу зайнятості вакансії знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:40

30 березня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини