Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 15:05:40

Міліція відпрацювала Менський район

13.10.2012   12:16

Завершилося оперативно-профілактичне відпрацювання Менського району, в якому взяли участь, крім працівників Менського РВ УМВС, придані сили з Управління МВС в області. Вони надавали колегам практичну допомогу в розкритті злочинів минулих років та латентних злочинів, викритті правопорушень економічної спрямованості, боротьбі із незаконним обігом наркотиків.

menskiy

menskiy

За час відпрацювання було розкрито 25 злочинів, з них 6 тяжких злочинів, 2 злочини по лінії економіки, 2 латентні злочини. Виявлено один факт незаконного обігу зброї, 7 фактів зберігання наркотичної сировини та 2 факти збуту наркотиків. Виявлено 3 факти незаконного виготовлення та збуту підакцизних товарів, по 11 фактах порушено кримінальні справи.

Притягнуто до адміністративної відповідальності 474 особи, в тому числі за керування транспортом у стані алкогольного сп'яніння  - 37, за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами - 7, за розпивання алкоголю у заборонених законом місцях - 238, за порушення правил адміністративного нагляду - 4, затримано автотранспорту за перевезення лісу, кольорових металів  та інших вантажів без відповідних документів - 8. Завдяки наполегливій професійній роботі міліціонери розкрили два тяжкі злочини.

Проводилася серйозна робота, спрямована на зменшення незаконного обігу наркотиків, особливо серед молоді. Працівники Менської міліції спільно із працівниками роти міліції особливого призначення "Беркут" та оперативниками управління карного розшуку УМВС області виявили 7 фактів незаконного зберігання та два факти збуту наркотичної речовини. За одним фактом порушено кримінальну справу, 6 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за незаконне виробництво та зберігання наркотичних засобів.

Так, на центральному ринку Мени під час особистого огляду місцевого жителя, який поводив себе дещо підозріло, бійці "Беркута" спільно з працівниками карного розшуку виявили та вилучили у молодика паперовий пакунок з марихуаною.

Того ж дня на центральній площі Мени біля одного з торговельних закладів міліціонери помітили підозрілого громадянина. А коли до нього наблизилися міліціонери, той викинув з кишені спортивних штанів пакет з марихуаною. Згодом юнак підтвердив, що він зберігав цей наркотик для власних потреб.

В ході здійснення низки профілактичних заходів був розкритий латентний злочин, за яким проводиться протокольне провадження. Так, дільничний інспектор виявив латентний злочин за фактом крадіжки болгарки у жителя Чернігова, яку скоїв менянин. Проводиться подальша перевірка.

Виявлено три факти продажу спиртовмісної речовини, два злочини по лінії економіки, один злочин у сфері земельних відносин та один - у сфері змішаного сільського господарства та 8 злочинів загальнокримінальної спрямованості.   

Планомірно заходи оперативно-профілактичного характеру охоплять всю Чернігівщину. В першу чергу відпрацювання проводитимуться в районах, які мають недостатній рівень розкриття злочинів минулих років та потребують покращення роботи за пріоритетними напрямками.

Останні новини Чернігівщини

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».

Комуністи Чернігівщини відзначили День партизанської слави

Комуністи Чернігівщини відзначили День партизанської слави 14:44

Чернігівська область – край партизанської слави. Про це йдеться в усіх енциклопедичних та туристичних довідниках, в історичних джерелах, на дорожніх вказівниках, що встановлені на межі з іншими областями.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:15

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах

Вогнеборці ліквідували 4 пожежі у природних екосистемах 10:49

Загальна площа, пройдена вогнем склала близько 3 га.

Переможці конкурсу дитячого малюнка

Переможці конкурсу дитячого малюнка "Кольорове місто" отримали нагороди 10:35

На майданчику біля краєзнавчого музею 17 вересня відбулося вручення нагород переможцям конкурсу «Кольорове місто», який стартував у квітні цього року.