Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 12:38:34

У Чернігові обговорили перспективи розвитку зеленого господарства міста

13.10.2012   09:14

У Чернігівській міській раді відбулося засідання науково-практичного “круглого столу” на тему: “Санітарний стан зелених зон м. Чернігова. Заходи з подальшого утримання зелених насаджень міста”.

В обговоренні взяли участь міський голова Олександр Соколов, президент Української корпорації “Укрзеленбуд” Володимир Червоний, начальник КП “Зеленбуд” Володимир Брайко, науковці Національного університету біоресурсів та природокористування України, Чернігівського державного інституту економіки та управління.

Розглянуті питання щодо оцінки стану зелених насаджень обласного центру Чернігівщини, активації боротьби зі шкідниками, зокрема, каштановою міллю, зменшення антропогенного впливу та перспектив розвитку зеленого господарства міста.

Зокрема, міський голова підкреслив, що у Чернігові зелені насадження складають 27% загальної площі міста. Витрати на утримання 1 га зелених насаджень у місті за 2011 рік складали 1800 грн., хоча належне утримання зелених зон потребує обсягів фінансування у сумі 7500 грн. Цього року фінансування на утримання зелених зон збільшено удвічі.

Професор Національного університету біоресурсів та природокористування України Валентин Дрозда відзначив досягнення у Чернігові в боротьбі з шкідником балканською міллю. Проведені цієї весни та літа заходи продемонстрували свою ефективність і покращили стан понад 800 каштанів із 3000, що ростуть у Чернігові. Науковець підкреслив, що шкідник вражає білі каштани, тоді як червоні є стійкими до молі. Щоправда, на сьогодні у Чернігові ростуть тільки 7 червоних каштанів.

В.Червоний зауважив, що ареал поширення балканської молі вже досягнув Москви. І корпорація “Укрзеленбуд” отримала листа від уряду столиці Російської Федерації щодо технологій боротьби зі шкідником.

В.Брайко зазначив, що у Чернігові продовжать рятувати каштани. Восени важливим етапом є утилізація опалого листя каштанів, де знаходиться до 80% личинок балканської молі.

Останні новини Чернігівщини

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом 12:11

Протягом останніх днів для міської лікарні № 2, яка першою прийматиме можливих хворих на коронавірус, закупили п’ять нових апаратів штучної вентиляції легень.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:04

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста 10:56

Інтерактивною картою вакансій можуть скористатися бажаючі знайти роботу не лише у місті Чернігові, а й у містах Ніжині та Прилуках. Адже заявлені у службу зайнятості вакансії знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:40

30 березня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини