Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 березня, 06:51:17

Голова Держприкордонслужби України побував у Чернігівському прикордонному загоні

10.10.2012   12:01Агенцiя

9 жовтня Голова Державної прикордонної служби України генерал армії України Микола Литвин вже вдруге в цьому році відвідав з робочою поїздкою Чернігівський прикордонний загін.

Голова Держприкордонслужби України побував у Чернігівському прикордонному загоні

Голова Держприкордонслужби України побував у Чернігівському прикордонному загоні

Керівник прикордонного відомства побував на ділянці відділу прикордонної служби "Гірськ", де ознайомився зі станом охорони державного кордону, зустрівся з керівництвом Городнянського району та Гірської сільської ради. В ході зустрічі Голова Держприкордонслужби звернув увагу присутніх на необхідність реконструкції будівлі підрозділу та будівництво у наступному році житлового будинку для персоналу на 8 квартир і погодився з проханням керівництва прикордонного загону про вирішення питання з організації цифрового потоку до відділу, що дозволить суттєво покращити організацію обміну інформацією.

Відвідавши міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення "Сеньківка", Голова побував на місці встановлення перших прикордонних знаків на українсько-російській ділянці державного кордону.

Під час перебування в управлінні Чернігівського прикордонного загону Микола Литвин ознайомився з інфраструктурою управління, облаштуванням його території та роботою центру управління службою.

На службовій нараді з керівництвом загону Головою Держприкордонслужби поставлено конкретні завдання по підвищенню персональної відповідальності керівників всіх рівнів і вимогливості до підлеглого персоналу щодо забезпечення пильного несення служби та підтримання належного стану дисципліни, проведенням подальших заходів по облаштуванню управління прикордонного загону.

Завершилась робоча поїздка зустріччю з персоналом управління загону на якій Голова ознайомив присутніх із станом розбудови та вдосконалення прикордонного відомства, перспективами розвитку соціальної складової забезпечення служби, зокрема зупинився на планах початку будівництва у наступному році житлового будинку у Чернігові.


Помічник начальника загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Останні новини Чернігівщини

В Україні почалася третя хвиля епідемії СOVID-19 - Денис Шмигаль

В Україні почалася третя хвиля епідемії СOVID-19 - Денис Шмигаль 17:48

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль оголосив про початок третьої хвилі пандемії коронавірусу в Україні, яка може призвести до введення чергового локдауну.

Про публічні фінанси

Про публічні фінанси 17:28

Бюджетні кошти в радах громад - як формуються та витрачаються - перебували в центрі уваги під час друго заняття семінару "Організація роботи територіальної громади", що призначається для старост, депутатів та працівників апарату Михайло Коцюбинської седищної ради.

Облаштували у Чернігові нарколабораторію з виробництва психотропних речовин

Облаштували у Чернігові нарколабораторію з виробництва психотропних речовин 17:14

Судитимуть учасників злочинних угруповань, у яких вилучили понад 170 кг психотропних та наркотичних речовин.

Виявлено 167 нових випадків COVID-19

Виявлено 167 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 березня в області зафіксовано 167 нових випадків COVID-19.

У Чернігові більшість строковиків в перші місяці служби йдуть на контракт

У Чернігові більшість строковиків в перші місяці служби йдуть на контракт 16:59

Про призов на строкову службу, стан здоров’я призовників, допомогу військовим пенсіонерам та територіальну оборону кореспонденту АрміяInform розповів військовий комісар Чернігівського міського об’єднаного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олег Гончарук.