Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 2 червня, 02:07:45

Голова Держприкордонслужби України побував у Чернігівському прикордонному загоні

10.10.2012   12:01Агенцiя

9 жовтня Голова Державної прикордонної служби України генерал армії України Микола Литвин вже вдруге в цьому році відвідав з робочою поїздкою Чернігівський прикордонний загін.

Голова Держприкордонслужби України побував у Чернігівському прикордонному загоні

Голова Держприкордонслужби України побував у Чернігівському прикордонному загоні

Керівник прикордонного відомства побував на ділянці відділу прикордонної служби "Гірськ", де ознайомився зі станом охорони державного кордону, зустрівся з керівництвом Городнянського району та Гірської сільської ради. В ході зустрічі Голова Держприкордонслужби звернув увагу присутніх на необхідність реконструкції будівлі підрозділу та будівництво у наступному році житлового будинку для персоналу на 8 квартир і погодився з проханням керівництва прикордонного загону про вирішення питання з організації цифрового потоку до відділу, що дозволить суттєво покращити організацію обміну інформацією.

Відвідавши міжнародний пункт пропуску для автомобільного сполучення "Сеньківка", Голова побував на місці встановлення перших прикордонних знаків на українсько-російській ділянці державного кордону.

Під час перебування в управлінні Чернігівського прикордонного загону Микола Литвин ознайомився з інфраструктурою управління, облаштуванням його території та роботою центру управління службою.

На службовій нараді з керівництвом загону Головою Держприкордонслужби поставлено конкретні завдання по підвищенню персональної відповідальності керівників всіх рівнів і вимогливості до підлеглого персоналу щодо забезпечення пильного несення служби та підтримання належного стану дисципліни, проведенням подальших заходів по облаштуванню управління прикордонного загону.

Завершилась робоча поїздка зустріччю з персоналом управління загону на якій Голова ознайомив присутніх із станом розбудови та вдосконалення прикордонного відомства, перспективами розвитку соціальної складової забезпечення служби, зокрема зупинився на планах початку будівництва у наступному році житлового будинку у Чернігові.


Помічник начальника загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Останні новини Чернігівщини

Служба судової охорони Чернігівщини привітала вихованців навчально-реабілітаційного центру з Днем захисту дітей 15:15

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний День захисту дітей. Всі маленькі громадяни нашої країни також з нетерпінням чекають це тепле і радісне свято.

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування

Ветерани назвали проблеми, з якими стикаються при працевлаштуванні. Дані опитування 15:13

Українські військовослужбовці та ветерани також розповіли, як держава може сприяти їхньому професійному розвитку.

Локації безпеки для Прилуцької громади

Локації безпеки для Прилуцької громади 15:06

23 укриття, що належать Прилуцькій міській раді, найближчим часом будуть оснащені необхідним для жителів обладнанням: портативними зарядними станціями, сонячними панелями, переносними ліхтарями, вогнегасниками, кулерами для води, медичними аптечками, а найбільше сховище отримає потужний генератор для безперебійної вентиляції повітря.

«Власна справа»: ще 13 мешканців Чернігівщини отримають мікрогрант 11:26

Визначено переможців 7-го у поточному році періоду прийому заяв учасників програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», який тривав з 24 квітня по 07 травня 2023 року.

 Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

Патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» 11:24

ІІ Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» проходитиме з 10 травня до 28 червня 2023 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини