Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 березня, 22:55:08

Європейський тиждень місцевої демократії у Чернігівській області

09.10.2012   17:17

Про призначення цієї кампанії та заплановані заходи з її відзначення поінформували представників чернігівських ЗМІ заступник директора Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Петро Підгайний, заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату Чернігівської обласної ради Олександра Негода, учений секретар Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат філософських наук Людмила Чабак та консультант Чернігівського центру європейської інформації Тетяна Шумська під час чергового засідання прес-клубу “Ділове слово”, яке відбулося 9 жовтня.

Зокрема, Петр Підгайний розповів присутнім про основну мету даної щорічної загальноєвропейської кампанії, започаткованої Радою Європи 15 жовтня 2007 року, та відповідні заходи щодо її реалізації: інформаційно-роз’яснювальні кампанії стосовно принципів функціонування національних органів місцевого самоврядування, європейських стандартів та кращих практик місцевого та регіонального розвитку, ролі в ньому інституцій спільної Європи та ін. Він також нагадав, що проведення Європейського тижня місцевої демократії, започатковане в Україні Указом Президента України від 27.09.2007 р. № 922/2007, відбувається щороку у тиждень, на який випадає 15 жовтня.

Олександра Негода висвітлила основні напрями відзначення у Чернігівській області Європейського тижня місцевої демократії та участь у цій роботі обласної ради. Вона, зокрема, повідомила, що цього року планується проведення зустрічі найкращих студентів Чернігова з керівництвом обласної ради та представниками її виконавчого апарату, в ході якої молодь зможе детально ознайомитися з практиками роботи цього органу та висловити свої пропозиції.

Свої напрацювання у даному напрямі також презентували Людмила Чабак та Тетяна Шумська. Вони розповіли про відповідну роботу Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, Центру європейської інформації Чернігівської ОУНБ ім. В.Г.Короленка, громадської організації “Сіверський інститут регіональних досліджень”.

Учасники засідання зазначили, що головним є не сам процес відзначення Європейського тижня місцевої демократії, а безпосередньо роз’яснювальна діяльність, спрямована на підвищення якості роботи національних органів самоврядування на основі європейських стандартів.

Присутні також обговорили основані на європейських моделях приклади фінансового забезпечення та розвитку територіальних громад Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43

Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.