Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 березня, 02:10:16

Під час цієї виборчої кампанії ми вже неодноразово бачили, що кандидати вдаються до брудних технологій, до підробок газет і до “чорного піару”

09.10.2012   17:14Агенцiя

Але є ще одна загроза, на яку варто звернути увагу. Стосується вона кандидата по 208 округу.

Річ в тім, що кандидат в депутати Олег Ляшко на своїй поліграфічній продукції використовує портрет лідера ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко. Він також зазначає, що звільнить її із в’язниці і закликає всіх голосувати за номер його партії у виборчому списку. У людей, що не слідкують за всіма новинами, може скластися враження, що сам Олег Ляшко та його партія має якесь відношення до Юлії Тимошенко.

Але, шановні читачі, це неправда. По-перше, Олега Ляшка ще в 2010 році виключили з партії “Батьківщина”. За що б ви думали? За те, що він голосував спільно з Партією регіонів у парламенті. Тобто ніякий він не опозиціонер, якщо у Верховній раді Партії регіонів допомагає проштовхувати антинародні закони. Як то кажуть “Не по словам, а по ділам пізнаєте їх”.

По-друге, згадуваний політик ніколи не докладав жодних зусиль, щоб звільнити незаконно засуджену Юлію Тимошенко із в’язниці. Підтвердженням тому є те, що він ніколи не був присутній на жодному суді по справі Юлії Тимошенко, він ніколи не звертався з клопотаннями до жодних установ чи організацій з проханням захистити Юлію Тимошенко. Тобто його боротьба за звільнення Юлії Тимошенко є нічим іншим як простою балаканиною і приверненням уваги до своєї особи.

По-третє, використання її портрету на своїй поліграфічній продукції із закликом голосувати за його партію – це щонайменше схоже на аморальний вчинок, якщо не на відкриту і неприховану брехню. Адже єдина партія, яку представляє і очолює Юлія Тимошенко – це партія ВО “Батьківщина”. Її номер 19 у виборчому списку, а не той, який намагається писати Олег Ляшко.

Ми закликаємо всіх політиків вести чесну кампанію, а вас з нами закликаю під пильним оком розглядати кожного політика та не віддавати голоси за “технічних кандидатів” від влади.

Заява партії ВО “Батьківщина”

Останні новини Чернігівщини

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року 18:31

Майже вісімдесят років тому, за три дні – 1, 2 та 9 березня, Корюківка була повністю знищена карателями. Небачена жорстокість організаторів та виконавців каральної акції загубила тоді майже 7000 життів.

Виявлено 52 нових випадків COVID-19

Виявлено 52 нових випадків COVID-19 18:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 березня в області зафіксовано 52 нових випадки COVID-19.

Фотодокументальна виставка

Фотодокументальна виставка "Корюківська трагедія" - на вебсайті Державного архіву області 14:55

1 березня в Україні відзначається річниця Корюківської трагедії. На початку весни 1943 року нацистські війська повністю знищили це селище і вбили всіх його жителів, а це близько 7 тисяч осіб.

Парламент посилив покарання для телефонних терористів

Парламент посилив покарання для телефонних терористів 14:51

Верховна Рада ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини