Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 21:52:50

Чернігівщина: Від кандидата знову розповсюджували “компромат” на колегу

05.10.2012   17:22Агенцiя

За спостереженням Громадянської мережі ОПОРА, в останні місяці можна прослідкувати тенденцію до підвищення проявів застосування чорних технологій.

Так, кандидат в народні депутати по виборчому округу №206 Віталій Свириденко активно працює проти свого політичного опонента Владислава Атрошенка. Мережа вже інформувала про випадки розповсюдження листівок з елементами чорного піару в бік пана Атрошенка за сприяння пана Свириденка.

Наразі можна констатувати факт перманентної роботи пана Свириденка у напрямку поширення відомостей, що мають негативний характер та дискредитують особистість Владислава Атрошенка. Розповсюдження нової інформаційної листівки шляхом вкидання в поштові скриньки було зафіксоване спостерігачем мережі на території Новозаводського району міста Чернігів, що входить до меж виборчого округу №206.

Зазначимо, у реквізитах вказано, що тираж листівок, виготовлених на замовлення кандидата в народні депутати України В. А. Свириденка, складає 30 000 екземплярів.

Ольга Різенко, прес-секретар виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА
в Чернігівській області

ГМ ОПОРА

Останні новини Чернігівщини

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression