Пресконференція на тему: збереження санаторію "Пролісок". ВІДЕО
Депутати обласної ради виступає проти закриття цього закладу.
На це є ряд причин:
Санаторій «Пролісок» – єдиний на Чернігівщині, де дітки шкільного віку проходять оздоровлення
В закладі працюють десятки людей, дехто віддав йому понад 30 років життя. Після закриття люди опиняться на вулиці.
Будь-яка зупинка роботи санаторію по суті приведе до його знищення. А особливо без опалення в зимовий період.
Якщо за тиждень позиція керівника ОДА не зміниться, то депутатський корпус обласної ради планкє зібратися на позачергову сесію для висловлення недовіри Андрію Прокопенку.
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.