Гарантії забезпечення права на доступ до публічної інформації
Закон України “Про доступ до публічної інформації” визначає як право громадян на отримання інформації, так і обов’язок державних органів та органів місцевого самоврядування цю інформацію надавати.
Для втілення можливості кожного на доступ до публічної інформації у органах державної податкової служби усіх рівнів створено підрозділи із забезпечення доступу до публічної інформації.
У ДПІ у м. Чернігові сектор із забезпечення доступу до публічної інформації знаходиться за адресою вул. Кирпаноса, буд. 28, кімната 8. Розпорядок роботи згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку (з понеділка по п’ятницю з 08-30 до 13-00 год. та з 13-45 до 17-30 год. (у п’ятницю – до 16-15 год.)), тел. 652825.
Сектором забезпечується інформування громадськості щодо права на доступ до публічної інформації через інформаційні стенди, засоби масової інформації, зокрема, через радіо, телебачення, друковані видання та мережу Інтернет. Також ведеться плідна взаємодія через запити на інформацію, які можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.
Кількість поданих інформаційних запитів постійно зростає. Кожен запит, що надійшов до інспекції, був розглянутий та у встановлені законодавством терміни запитувачі отримали відповідь.
Таким чином, держава крокує до відкритого спілкування з громадськістю та становлення європейських стандартів.
Наталія Лемешева, ДПІ у м. Чернігові
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression