Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 14:13:36

Оксана Продан: “20 років ми захищалися, тепер йдемо атакувати!”

27.09.2012   16:53Агенцiя

У середу, 26 вересня у Чернігові з робочим візитом перебувала голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу “Фортеця”, кандидат в народні депутати від партії “УДАР Віталія Кличка” Оксана Продан.

Громадська діяльність пані Оксани добре відома українцям по 2010 року – саме вона очолила “Податковий майдан” і разом з іншими активістами домоглася збереження спрощеної системи оподаткування.

Оксана Продан – четвертий номер у списку політичної партії “УДАР Віталія Кличка”. До речі, партія УДАР – це єдина політична сила, де у першій п’ятірці списку є представники малого та середнього бізнесу.

Під час прес-конференції Оксана Продан розповіла журналістам про завдання, які ставить перед собою партія “УДАР”. Найважливішим серед усіх завдань, на її думку, є подолання корупції в Україні. І саме вибір достойного та відповідального парламенту – це справжній шанс змінити життя на краще.

На думку керівника об’єднання “Фортеця”, в боротьбі з корупцією в першу чергу потрібно відмінити довідки. “Довідки в Україні придумали чиновники, які хочуть, щоб ми за них платили, – наголосила Оксана Петрівна. – Що це таке, коли пенсіонер, аби отримати державну пенсію, повинен принести довідки з міліції, з ЖЕКу? Чиновники мають усю цю інформацію, але посилають нас один до одного, тому що ми платимо за довідки. Ми з вами маємо перестати ходити за довідками, адже держава і так усе про нас знає”.

Довідки, штрафи за невчасне подання звітності, штрафи за помилки в звітності – це безглузді речі. Неможна штрафувати за помилку в звіті, якщо податок сплачений в повній мірі. “Потрібно змінювати систему і для цього ми йдемо у владу”, – сказала Оксана Продан.

На її думку, потрібно брати досвід європейських країн, де -малий і середній бізнес називають “креативним класом”. “В Україні ж ведеться абсурдна і цілеспрямована боротьба проти малого та середнього бізнесу”, – зауважила Оксана Продан. Кількість податків та звітності має бути не 25 податків та більше ста платежів на рік, а меншою. Наприклад, партія “УДАР” пропонує зробити сім податків, які будуть простішими в управлінні, але достатніми для наповнення бюджету країни.

Щодо виборів та їх результатів, то представниця “УДАРу” переконана, що її політична сила набере 70 “штиків” і вже з першого дня роботи нового парламенту буде працювати для українського народу. “Ми 20 років захищалися, а тому йдемо у владу не захищатися, а атакувати”, – наголосила Оксана Продан.

PR

Останні новини Чернігівщини

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).

Мистецтво – на підтримку ЗСУ

Мистецтво – на підтримку ЗСУ 14:03

Протягом серпня-вересня поточного року творчий склад Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка втілив низку мистецьких проектів, спрямованих на підтримку Збройних Сил України, духовної міцності чернігівців, усіх захисників рідної землі.

Торфобрикет став більш якісним 13:57

На Смолинському торфобрикетному заводі завершили плановий ремонт із заміни каналів пресу, що виробляє торфобрикет. Старі канали були зношені, що впливало на якість виробленої продукції, хоча торф зі Смолина і без того вважають одним із кращих. Тепер торфобрикет буде ще більш якісним.