Чернігівські освітяни співпрацюють із колегами з міст-побратимів
Про співпрацю в галузі освіти з містами-побратимами Чернігова розповів секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.Про співпрацю в галузі освіти з містами-побратимами Чернігова розповів секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.
Олег Шеремет
“На День міста до нас прибули офіційні делегації від багатьох міст-побратимів. Крім участі безпосередньо в святкових заходах, ми плідно поспілкувалися з приводу подальшого розвитку наших дружніх відносин, ” – розповів О. Шеремет. Зокрема, його, як куратора сфери освіти, зацікавило розширення співпраці між освітянами. Гарним прикладом дружніх зв’язків між навчальними закладами є багаторічне партнерство школи №2 міста Чернігова й гімназії №11 польського міста Тарнобжега.
Обмін дитячими делегаціями, сучасними методичними розробками, участь у міжнародних молодіжних таборах – це ті успішні напрацювання, які вдалося втілити в життя.
Хороші відносини склалися з колегами із російських Митіщ, проведено три цікаві відеоконференції. “Нас запросили побачити нову митіщинську школу, збудовану за найкращими технологіями, де створено всі умови для всебічного розвитку дітей”, – ділиться планами О. Шеремет.
У найближчій перспективі – участь у міжнародній конференції в чеському Градець-Кралове. Взаємообмін сучасними педагогічними і методичними доробками має стати запорукою прогресивного розвитку освіти в Чернігові.
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.