Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 11:58:11

Чернігівські освітяни співпрацюють із колегами з міст-побратимів

27.09.2012   14:21

Про співпрацю в галузі освіти з містами-побратимами Чернігова розповів секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.Про співпрацю в галузі освіти з містами-побратимами Чернігова розповів секретар Чернігівської міської ради Олег Шеремет.

Олег Шеремет

Олег Шеремет

“На День міста до нас прибули офіційні делегації від багатьох міст-побратимів. Крім участі безпосередньо в святкових заходах, ми плідно поспілкувалися з приводу подальшого розвитку наших дружніх відносин, ” – розповів О. Шеремет. Зокрема, його, як куратора сфери освіти, зацікавило розширення співпраці між освітянами. Гарним прикладом дружніх зв’язків між навчальними закладами є багаторічне партнерство школи №2 міста Чернігова й гімназії №11 польського міста Тарнобжега.

Обмін дитячими делегаціями, сучасними методичними розробками, участь у міжнародних молодіжних таборах – це ті успішні напрацювання, які вдалося втілити в життя.

Хороші відносини склалися з колегами із російських Митіщ, проведено три цікаві відеоконференції. “Нас запросили побачити нову митіщинську школу, збудовану за найкращими технологіями, де створено всі умови для всебічного розвитку дітей”, – ділиться планами О. Шеремет.

У найближчій перспективі – участь у міжнародній конференції в чеському Градець-Кралове. Взаємообмін сучасними педагогічними і методичними доробками має стати запорукою прогресивного розвитку освіти в Чернігові.

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини