Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 жовтня, 12:17:44

Про роботу екологічної інспекції у м. Чернігові

27.09.2012   10:16

Екологічна інспекція, створена у жовтні 2009 року як структурний підрозділ КП “АТП-2528”, виконує функції нагляду, перевірки і контролю щодо дотримання законодавства України, рішень місцевих органів влади у сфері благоустрою та санітарно-екологічного порядку у м. Чернігові. Про її роботу у поточному році інформував на розширеній міській нараді начальник екологічної інспекції м. Чернігова Володимир Грабовець.

Основними напрямками роботи інспекції на поточний період визначено:
– попередження скидання рідких відходів на території міста, врізання до зливової каналізації;
– ліквідація стихійних сміттєзвалищ на території міста та притягнення винних у їх утворенні до відповідальності;
– інвентаризація суб’єктів господарювання та перевірки їх щодо дотримання Закону України “Про відходи”;
– перевірка утримання фасадів будинків та споруд у відповідності до паспорту фасаду та ін.

Робота екологічної інспекції спрямована на виявлення причин та умов правопорушення у межах чинного законодавства, припинення порушення і ліквідації його наслідків за рахунок правопорушника. За поточний рік інспектори склали 338 приписів. У разі невиконання припису у встановлені терміни до порушника вживаються заходи адміністративного впливу.

Всього за 8 місяців поточного року співробітниками екологічної інспекції складено 435 протоколів, по яких накладено штрафних санкцій на суму майже 79 тис. грн., з них сплачено близько 26 тис. грн., або 33%.

Проте, деякі особи звертаються до суду для скасування постанов про накладання штрафів. Так, за поточний рік з 16 звернень до суду 13 не було задоволено.

Згідно з дорученням Кабміну України екологічною інспекцією проведено значну роботу з головами правління гаражних авто кооперативів та садово-дачних товариств, результатом якої стало укладання договорів на вивезення та знешкодження твердих побутових відходів з організаціями – виконавцями послуг.

На виконання розпорядження Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України про забезпечення укладання договорів на послуги з вивезення побутових відходів з населених пунктів до підписання договорів з КП “АТП-2528” залучено 1886 власників помешкань приватного сектору. За останній рік також значно покращилась ситуація з вивезенням рідких відходів.

З минулого року активізовано роботу з підприємствами, що обслуговують підземні інженерні споруди (каналізаційні колодязі). За цей період обстежено більше 5 тис. пристроїв та виявлено 277 несправних, що становили небезпеку для пішоходів та автотранспорту. 203 пристрої відремонтовано капітально згідно з державним стандартом безпеки дорожнього руху України.

Посилено також роботу щодо попередження розклеювання оголошень та листівок у невстановлених місцях і малюнків на стінах будинків.

Начальник екологічної інспекції повідомив телефон гарячої лінії інспекції, за яким громадяни можуть повідомити про порушення у місті – 97-41-41.

Останні новини Чернігівщини

білорусь біля України готує аеродроми, казарми та залізницю для військ рф 21:53

У білорусі спостерігається розбудова військових аеродромів, будівництво казарм, а також перевірка білоруської залізниці для перевезення ешелонів з військовослужбовцями.

Аграрії Чернігівщини залучили понад ₴3,37 мільярда «доступних кредитів» 21:51

За програмою «Доступні кредити 5–7–9%» 33 626 аграріїв цьогоріч залучили 62,509 мільйона гривень кредитів.

Безпека в закладах освіти - пріоритетне завдання рятувальників Чернігівщини 21:46

Як спонукати сучасних дітей до навчання, особливо з такої важливої теми як правила безпеки життєдіяльності?

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору

Захищай своїх - вакцинуй дітей від кору 21:38

Війна в Україні створює ще більш сприятливі умови для поширення кору. Військові дії спричинили руйнування медичної інфраструктури, ускладнили доступ людей до медичних послуг, зокрема вакцинації.

Послуги служби зайнятості онлайн

Послуги служби зайнятості онлайн 21:34

Записатися на прийом до фахівця служби зайнятості можна, не виходячи з дому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини