Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 23:55:24

Про роботу екологічної інспекції у м. Чернігові

27.09.2012   10:16

Екологічна інспекція, створена у жовтні 2009 року як структурний підрозділ КП “АТП-2528”, виконує функції нагляду, перевірки і контролю щодо дотримання законодавства України, рішень місцевих органів влади у сфері благоустрою та санітарно-екологічного порядку у м. Чернігові. Про її роботу у поточному році інформував на розширеній міській нараді начальник екологічної інспекції м. Чернігова Володимир Грабовець.

Основними напрямками роботи інспекції на поточний період визначено:
– попередження скидання рідких відходів на території міста, врізання до зливової каналізації;
– ліквідація стихійних сміттєзвалищ на території міста та притягнення винних у їх утворенні до відповідальності;
– інвентаризація суб’єктів господарювання та перевірки їх щодо дотримання Закону України “Про відходи”;
– перевірка утримання фасадів будинків та споруд у відповідності до паспорту фасаду та ін.

Робота екологічної інспекції спрямована на виявлення причин та умов правопорушення у межах чинного законодавства, припинення порушення і ліквідації його наслідків за рахунок правопорушника. За поточний рік інспектори склали 338 приписів. У разі невиконання припису у встановлені терміни до порушника вживаються заходи адміністративного впливу.

Всього за 8 місяців поточного року співробітниками екологічної інспекції складено 435 протоколів, по яких накладено штрафних санкцій на суму майже 79 тис. грн., з них сплачено близько 26 тис. грн., або 33%.

Проте, деякі особи звертаються до суду для скасування постанов про накладання штрафів. Так, за поточний рік з 16 звернень до суду 13 не було задоволено.

Згідно з дорученням Кабміну України екологічною інспекцією проведено значну роботу з головами правління гаражних авто кооперативів та садово-дачних товариств, результатом якої стало укладання договорів на вивезення та знешкодження твердих побутових відходів з організаціями – виконавцями послуг.

На виконання розпорядження Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України про забезпечення укладання договорів на послуги з вивезення побутових відходів з населених пунктів до підписання договорів з КП “АТП-2528” залучено 1886 власників помешкань приватного сектору. За останній рік також значно покращилась ситуація з вивезенням рідких відходів.

З минулого року активізовано роботу з підприємствами, що обслуговують підземні інженерні споруди (каналізаційні колодязі). За цей період обстежено більше 5 тис. пристроїв та виявлено 277 несправних, що становили небезпеку для пішоходів та автотранспорту. 203 пристрої відремонтовано капітально згідно з державним стандартом безпеки дорожнього руху України.

Посилено також роботу щодо попередження розклеювання оголошень та листівок у невстановлених місцях і малюнків на стінах будинків.

Начальник екологічної інспекції повідомив телефон гарячої лінії інспекції, за яким громадяни можуть повідомити про порушення у місті – 97-41-41.

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.