Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 22:15:38

Нардеп від Чернігова вніс до "антиколомойського закону" більше 6000 правок

07.04.2020   09:02Агенцiя

До закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань функціонування банківської системи», на ухваленні якого наполягали в Міжнародному валютному фонді, народні депутати внесли рекордні 13000 правок. При тому, що це ще не фінальна цифра.

Антон Поляков

Антон Поляков

Одним з найактивніших подавачів правок до цього закону став нардеп по чернігівському округу №206 - Антон Поляков. Під час ухвалення даного закону він голосував "проти".
 
Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив депутат та член профільного комітету Ярослав Железняк.
 
Поляков встиг внести 6 033 правки, про що він повідомив у своєму Telegram-каналі.
За його словами, щодо суті правок він розповідатиме під час парламентських слухань. Також, народний депутат шкодує, що не вніс подібну кількість правок до "антифопівських" та "земельних" законів.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини