Привітання з Днем міста депутата Чернігівської міської ради Олександра Ковальова
Дорогі друзі! Прийміть сердечні вітання з 69-ю річницею визволення Чернігова від фашистських загарбників та Днем міста.
Олександр Ковальов
Ми пишаємось як славетною історією нашого міста, так і його сьогоденням, адже з кожним роком Чернігів стає комфортним для проживання та привітним до гостей.
Із нагоди свята зичу вам міцного здоров'я, великого людського щастя, невичерпної енергії та плідної праці на благо рідного краю. Збережемо й примножимо славу нашого Чернігова!
З повагою
депутат Чернігівської міської ради Олександр КОВАЛЬОВ
PR
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression