Представлено нового Голову Куликівськоі районної державноі адміністрації
2 березня у залі засідань селищної ради голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив громадськості нового очільника Куликівського району - Петра Єрка, який до призначення працював на посаді першого заступника голови райдержадміністрації.
Голова облдержадміністрації озвучив Розпорядження Президента України В. Зеленського та поставив ряд завдань, які покладає Президент на органи виконавчої влади та їх керівників.
До вітань долучилися заступник голови районної ради Юрій Крепосний та голова Куликівської селищної ради / ОТГ/ Наталія Халімон.
Петро Єрко подякував Президентові України та голові облдержадміністрації за виявлену довіру і закликав до тісної співпраці об’єднану територіальну громаду, депутатський корпус, підприємців та громадськість Куликівського району.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.