Віталія Загайного призначено першим заступником голови Чернігівської ОДА
Першим заступником голови Чернігівської облдержадміністрації призначено Віталія Загайного. Розпорядження про його призначення підписав голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.
Віталій Загайний
У сфері повноважень першого заступника голови – координація здійснення в області державної політики у сфері житлово-комунального господарства, будівництва та паливно-енергетичного комплексу, а також запобігання корупції.
Віталій Загайний у разі відсутності голови ОДА виконуватиме його обов’язки.
До цього часу працював радником голови Чернігівської облдержадміністрації.
Біографічна довідка
Віталій Анатолійович Загайний, 48 років. Народився у м. Луцьку.
В 1995 році закінчив Український державний лісотехнічний університет, має вищу освіту інженера-технолога.
Після закінчення у 2004 році Львівського державного університету фізичної культури отримав фах тренера-викладача, у 2011 році у цьому ж виші закінчив аспірантуру.
Перше місце роботи — у 1990 році в Цуменському державному лісовому господарстві, де працював верстатником цеху з переробки деревини. У 1996-1997 роках на цьому ж підприємстві працював помічником лісничого, майстром лісопильного цеху.
У 1997-1998 – заступник директора приватного підприємства «Гребінка», м. Львів.
У 1998-1999 роках – голова правління молодіжної громадської організації «Асоціація молодіжних організацій Львівщини».
З 1999 по 2004 роки працював помічником-консультантом народного депутата України Тараса Стецьків, потім помічником-консультантом народного депутата України Михайла Косіва.
У 2004-2005 роках – директор Львівського комунального підприємства «Спортресурс», м. Львів.
У 2005-2006 – керівник департаменту регіонів, в.о голови виконавчого комітету Громадянської партії «ПОРА», м. Київ.
З 2004 по 2010 працював заступником голови Львівського регіонального відділення Асоціації міст України, м. Львів.
З 2006 року до цього часу був фізичною особою – підприємцем.
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.