Олександра Савченка призначено заступником голови Чернігівської ОДА
Економічні питання, розвиток агропромислового сектору, екологія та охорона довкілля – сфера повноважень нового заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Олександра Савченка, який приступив до виконання своїх обов’язків 10 січня.
Олександр Савченко
Розпорядження про його призначення підписав голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.
До цього часу Олександр Савченко працював заступником начальника Державної екологічної інспекції у Чернігівській області – заступником Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища області.
Біографічна довідка
Олександр Павлович Савченко, 38 років. Народився і виріс у селищі Срібне Чернігівської області.
Має дві вищі освіти: у 2003 році закінчив Сумський національний аграрний університет за фахом менеджер-економіст, у 2012 році в цьому ж навчальному закладі здобув освітній рівень магістра за спеціальністю «екологія».
Перше місце роботи — головне управління агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації, де працював спеціалістом І категорії та провідним спеціалістом з 2003 по 2006 роки.
У 2006-2008 роках – провідний спеціаліст, головний спеціаліст Чернігівського регіонального відділення Аграрного фонду.
У 2008 році повернувся до головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації, спочатку працював головним спеціалістом, з 2009 по 2013 рік – заступником начальника головного управління.
У 2013-2014 роках обіймав посаду заступника директора Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації.
У 2014-2015 роках – очолював Департамент агропромислового розвитку.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45
За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44
Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression