Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 13:28:21

Про соціальну підтримку дітей міста Чернігова

05.11.2011   10:50Агенцiя

Турбота про здоров’я дітей є чи не основним показником ставлення держави до проблем підростаючого покоління.

Тому головне завдання, яке ставлять перед собою виконавчі органи Чернігівської міської ради сьогодні – це ефективне поєднання зусиль органів влади, підприємств та установ міста щодо організації оздоровлення дітей з метою покращення якості надання оздоровчих послуг та збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами оздоровлення, і перш за все дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

За даними головного управління статистики у Чернігівській області сьогодні в місті проживає близько 23,5 тисяч дітей шкільного віку.

Значну частину з цих дітей складає учнівська молодь соціально-уразливих категорій, зокрема: діти-сироти та позбавлені батьківського піклування – оздоровлено 300 осіб; діти-інваліди – 256; постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи – 780; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей – 1200; діти, які перебувають на диспансерному обліку – 529; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків – 12, а також обдарована та талановита учнівська молодь – 1009.

Працювали 34 пришкільних табори, де фактично оздоровилися 1723 дитини. Першочергово зараховувалися у пришкільні табори учні пільгових категорій: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти – інваліди, діти з малозабезпечених сімей, діти, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи. Всього у пришкільних таборах відпочили 45 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 60 дітей-інвалідів, 344 дитини з малозабезпечених сімей.

Одним з головних напрямків роботи є робота з багатодітними сім’ями міста.

Сьогодні в місті понад 600 багатодітних сімей. Станом на 1 листопада цього року 590 сімей (1154 дитини) вже отримали посвідчення батьків багатодітної сім’ї. 348 сімей отримали п’ятидесятивідсоткову знижку на оплату за користування житлом, 509 сімей – п’ятидесятивідсоткову знижку на плату за користування комунальними послугами, 276 сімей – п’ятидесятивідсоткову знижку абонентної плати за користування квартирним телефоном.

Протягом поточного року понад 260 сімей отримали гуманітарну допомогу (одяг, взуття, канцелярське приладдя тощо).


За інформацією відділу у справах сім’ї та молоді

Останні новини Чернігівщини

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом

Владислав Атрошенко придбав апарат ШВЛ для міської лікарні, яка прийматиме хворих з коронавірусом 12:11

Протягом останніх днів для міської лікарні № 2, яка першою прийматиме можливих хворих на коронавірус, закупили п’ять нових апаратів штучної вентиляції легень.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 11:04

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста

У Чернігові, Ніжині та Прилуках можна шукати роботу онлайн – по карті вакансій міста 10:56

Інтерактивною картою вакансій можуть скористатися бажаючі знайти роботу не лише у місті Чернігові, а й у містах Ніжині та Прилуках. Адже заявлені у службу зайнятості вакансії знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 10:40

30 березня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини