Чернігівська ОДА направила листа керівництву корпорації Volkswagen
Облдержадміністрація офіційно направила лист на ім’я Генерального директора компанії «Volkswagen AG» доктора Герберта Діса з пропозиціями розглянути можливість інвестування та розміщення виробничих потужностей на території області.
– Чернігівщина має всі можливості, щоб бути надійним партнером для інвесторів. На території області є вільні земельні ділянки та незадіяні приміщення з облаштованою інфраструктурою, – зазначив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.
Чернігівщина має усталені традиції виробництва продукції машинобудування, високотехнологічної апаратури космічного призначення, точних вимірювальних та навігаційних пристроїв, датчиків, електроприладів та їх компонентів. Виготовляється сільськогосподарська, будівельна техніка, пожежні машини, обладнання для харчової та деревообробної промисловості.
Наразі в області йде процес формування індустріальних парків, зокрема індустріального парку «Менський». Тож компанії «Volkswagen AG» було запропоновано розглянути можливість виступити в якості «якірного» інвестора, спеціалізація якого визначила б основні напрями діяльності новоствореного індустріального парку, повідомив Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.