Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 3 липня, 13:39:03

Верховна Рада звільнила весь склад ЦВК

13.09.2019   11:44Агенцiя

Верховна Рада України 13 вересня звільнила весь склад Центральної виборчої комісії, яка забезпечувала, зокрема, проведення виборів президента та парламенту.

Таким чином, парламент достроково припинив повноваження ЦВК.
За це рішення проголосували 341 народний депутат. «Проти» – 41 голос і лише 2 утримались.
Слуга Народу – 244 голоса «за».
Опозиційна Платформа За Життя – 33 голоса
Європейська Солідарність – 0
Батьківщина – 20
«За майбутнє» – 15
Голос – 0
Позафракційні – 29

Цей склад Центрвиборчкому пропрацював один рік замість семи.
Напередодні профільний комітет Ради підтримав подання Зеленського про розпуск ЦВК і рекомендував звільнити ЦВК.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:38

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.

Виплати, які з 1 липня 2025 року здійснюватиме Пенсійний фонд України 10:41

Із 1 липня 2025 року Пенсійний фонд України отримав повноваження щодо виплати 39 видів державних соціальних допомог, соціальних стипендій, які раніше призначалися та виплачувалися органами соціального захисту населення.

На Чернігівщині суд виніс вирок організатору злочинної групи крадіїв, яка викрала майна на 1,4 млн грн 10:10

Розглянувши матеріали кримінального провадження щодо організатора злочинної групи, яка спеціалізувалася на крадіжках у великих та особливо великих розмірах, Чернігівський районний суд призначив зловмиснику покарання у вигляді 7 років і 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна.

Фахівці з психологічної допомоги опановують сучасні методики роботи з психотравмою в умовах війни 09:28

В обласному центрі стартував спеціалізований тренінг «Нейропсихологічна десенсибілізація у роботі з травмою війни» для фахівців з психологічної допомоги (психологів, психотерапевтів).