Монетизовану субсидію можна отримати у будь-якому з 38 уповноважених банків
Уряд розширив перелік банків, через які українці можуть отримувати монетизовану субсидію. Це може бути один з 38 уповноважених банків на здійснення соціальних виплат.
Починаючи з жовтня поточного року виплату готівкових субсидій здійснюватимуть місцеві органи соціального захисту населення. Для цього Пенсійний фонд надасть виплатні реквізити (рахунки в уповноважених банках або почтові реквізити), на які пенсіонери отримують пенсію.
Тим, хто ще не на пенсії, виплата здійснюватиметься на відкриті раніше рахунки в Ощадбанку. Але якщо субсидіант бажає отримувати монетизовану допомогу на оплату комунальних послуг у іншій банківській установі - йому потрібно із відповідною заявою звернутися в управління соцзахисту. Разом із заявою потрібно надати реквізити рахунку в уповноваженому банку, в якому є бажання одержувати субсидію готівкою.
Одержувачі субсидії, у яких відсутні рахунки в уповноважених банках до надання інформації про платіжні реквізити отримуватимуть монетизовану субсидію через Укрпошту за адресою, вказаною при звернення за субсидією.
Тим, кому призначено безготівкову форму допомоги, а це ті домогосподарства, які мають борги за комунальні послуги, отримуватимуть субсидію виключно через Ощадбанк.
Зимову субсидію управління соцзахисту поснуть розраховувати у жовтні на основі доходів, отриманих у 1-2 кварталах 2019 року.
Монетизовану субсидію можна отримувати через будь-який з нижче перелічених банків:
АТ "Укрексімбанк"
АТ "Ощадбанк"
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
АТ АБ "Укргазбанк"
АТ "УКРСОЦБАНК"
АТ "Райффайзен Банк Аваль"
АТ "КРЕДОБАНК"
АТ "УкрСиббанк"
АТ "Ідея Банк"
АТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК"
АТ "ПІРЕУС БАНК МКБ"
АТ "АЛЬФА-БАНК"
АТ "ОТП Банк"
АТ "Банк Альянс"
АТ АКБ "Львів"
АТ АКБ "ІНДУСТРІАЛБАНК"
АТ "МТБ БАНК"
АТ АБ "ПІВДЕННИЙ"
А Т"Полтава-банк"
АТ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК"
АТ "СХІДНО-УКРАЇНСЬКИЙ БАНК "ГРАНТ"
АТ "Юнекс Банк"
АТ "Комерційний Індустріальний Банк"
АТ "Універсал Банк"
АТ "АКБ "РАДАБАНК"
АТ "БАНК ВОСТОК"
АТ "МОТОР-БАНК"
АТ "КБ "АКОРДБАНК"
АТ "КРИСТАЛБАНК"
АТ "БАНК СІЧ"
АТ "БАНК "КЛІРИНГОВИЙ ДІМ"
АТ "МЕТАБАНК"
АТ "МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК"
АТ "ПРАВЕКС БАНК"
АТ "ТАСКОМБАНК"
АТ "УКРБУДІНВЕСТБАНК"
АТ «АКЦЕНТ-БАНК» (АТ «А-БАНК»)
АТ «АГРОПРОСПЕРІС БАНК» (АТ «АП БАНК»).
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.
У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03
Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.