Погоджувальна рада затвердила порядок денний 44 сесії 7 скликання
Погоджувальна рада затвердила порядок денний наступного сесійного засідання Чернігівської міської ради, яке заплановане на 29 серпня.
Це буде 44 сесія міської ради 7 скликання. На розгляд депутатів виноситься 27 питань. Проекти рішень у цих питаннях, підготовлені структурними підрозділами Чернігівської міської ради, є в загальному доступі в розділі «Публічна інформація» офіційного веб-порталу міськради.
Серед питань порядку денного – і проект рішення про не утворення районних у місті Чернігові рад на наступне та подальші каденції.
Під час засідання погоджувальної ради чернігівський міський голова зауважив: питання щодо районних рад обговорюється з депутатами вже тривалий час і винесення його на сесію вже після завершення парламентських виборів є узгодженою позицією.
- Це політичне рішення і на сьогоднішній день жодної аргументації здорового глузду щодо продовження роботи районних рад не існує, - вважає міський голова.
Він нагадав, що днями з цього питання в Чернігівській міській раді відбулися громадські слухання, на яких докладно і компетентно розібрали всі його аспекти. Тепер рішення – за депутатами міської ради.
Також на сесію виносяться взаємопов’язані питання щодо звільнення заступниці міського голови та зміну складу виконавчого комітету міської ради. Владислав Атрошенко зауважив, що Ольга Хоніч звільняється у зв’язку зі своїми сімейними обставинами і що він як міський голова вдячний їй за роботу. Разом з тим, залучати на цю посаду нову людину може бути недоцільно у зв’язку з вірогідністю дострокових місцевих виборів. Тому пропонується перерозподілити обов’язки між тими заступниками міського голови які залишаються, а склад виконкому зменшити до 9 осіб.
Окрім того, на прохання керівника однієї з депутатських фракцій міський голова докладно проінформував присутніх на погоджувальній раді про майбутнє будівництво школи-дитсадка на місці нинішньої школи №23. За словами міського голови, кошти на початок будівництва закладатимуться в міському бюджеті наступного року. Проєктується заклад на максимальну кількість дітей, яку чинні норми дозволяють на цій земельній ділянці. Роком завершення будівництва і відкриття закладу планово є 2023-й, але об’єктивно в цьому питанні прогноз зробити неможливо. Докладніше про все сказане мером щодо цього будівництва читайте в нашому наступному матеріалі.
Завершуючи засідання погоджувальної ради, міський голова побажав депутатам плідної роботи напередодні сесії. Засідання постійних депутатських комісій розпочинаються вже з завтрашнього дня. інформує пресслужба Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.