Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 23:41:25

Який виборчий закон нам світить?

04.11.2011   14:06Агенцiя

Це питання вивчали учасники сьомого проекту "Школа молодого політика".

Про "підводні течії" виборчого законопроекту Лавриновича говорив Андрій Карташов, керівник "Центру підтримки громадських ініціатив". Під час навчання тренер торкнувся теми, як краще організувати роботу виборчих штабів.

Про тонкощі в організації соціологічних досліджень та медотики проведення екзит-полу розповів Геннадій Максак. На думку президента "Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень" соціологія наука, яка потребує досконалого вивчення. В іншому разі краще нею не займатися взагалі.

Крім навчання проект "Школа молодого політика" відкритий для гостей. На другий дводенний семінар завітали депутати рад різних рівнів.

Зокрема на запитання молодих лідерів відповідали колишні випускники проекту, а нині народні обранці: Олександр Кодола та Артем Стах. Вони говорили про власні злети та падіння, успіхи. Головна теза, яка пролунала з вуст обох народних обранців вчитися ніколи не пізно.

ЧМГО "Молодь - XXI століття"

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.