Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 13:23:42

Лідери виборчих перегонів остаточно розподілили голоси

27.07.2019   11:45Агенцiя

Центральна виборча комісія опрацювала 100% електронних протоколів — 14 613 292 голоси.

За партію «Слуга народу» проголосували 43,16% виборців (6 307 097 голосів). Партію «Опозиційна платформа — За життя» підтримали 13,05% (1 908 087), «Батьківщина» набрала 8,18% (1 196 258), «Європейська солідарність» має прихильність 8,10% (1 184 475), «Голос» виборов 5,82% (851 669 голосів).

За стінами Верховної Ради неочікувано опинилися такі серйозні гравці, як «Радикальна партія Олега Ляшка» з 4,01% голосів, «Опозиційний блок» із 3,03%, «Українська стратегія Гройсмана» із 2,41% та ВО «Свобода» з 2,15%.

Після опрацювання всіх протоколів окружних виборчих комісій з мокрими печатками, зокрема з поміткою «уточнений», ЦВК не пізніше як на 15-й день з дня голосування встановлює підсумки виборів депутатів у загальнодержавному та одномандатних виборчих округах, про що складає відповідні протоколи. Не пізніш як на п’ятий день з дня встановлення підсумків виборів, повідомляє УНІАН, ЦВК офіційно оприлюднює їх у газетах «Урядовий кур`єр» та «Голос України».

У всіх шістьох округах Чернігівщини порахували 100% протоколів. Про це йдеться на офіційному сайті Центральної виборчої комісії.
За даними ЦВК, у 205-му окрузі переміг Олег Семінський від партії «Слуга народу». У 206-му – Антон Поляков, у 207-му – Максим Зуєв, обидва – від тієї ж партії. У 208-му – самовисуванець Валерій Давиденко. У 209-му – Валерій Зуб від «Слуги народу». У 210-му – самовисуванець Сергій Коровченко.

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини