До Чернігівського окружного адміністративного суду продовжують надходити справи виборчої категорії
Протягом 23-24 липня на розгляд до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло два адміністративних позови, пов`язаних із виборчим процесом.
Позивачі – кандидати у народні депутати України, які оскаржують рішення, дії або бездіяльність окружних виборчих комісій в одномандатних виборчих округах № 207 та № 210. Адміністративні справи призначено до розгляду на 24 липня.
Загалом до Чернігівського окружного адміністративного суду надійшло 6 адміністративних позовів стосовно порушень виборчого законодавства на позачергових виборах до Верховної Ради України.
Чернігівським окружним адміністративним судом і надалі вживаютьсся необхідні організаційні заходи задля оперативного прийняття позовних заяв та розгляду справ, пов’язаних із виборчим процесомпорядку, визначеному положеннями Кодексу адміністративного судочинства України.
Організація роботи суду побудована на принципах відкритості, прозорості і доступності. Так, суд відвідав офіційний довгостроковий спостерігач від міжнародної неурядової організації CANADEM та представники Місії ОБСЄ, міжнародні спостерігачі Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO).
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 11:45
Cпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька.
Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13
Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».
У Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій 10:50
У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».