Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 13:53:15

В області триває передача землі бійцям АТО/ООС

23.07.2019   09:59Агенцiя

Як повідомляють в Головному управлінні Держгеокадастру в області, на Чернігівщині учасники бойових дій на сході України отримали у власність понад 6,5 тисячі земельних ділянок загальною площею близько 9,3 тисячі гектарів.

Для ведення особистого селянського господарства військовим надано 4664 ділянки загальною площею понад 9,1 тисячі гектарів, для ведення садівництва 1837 ділянок площею майже 219 гектарів.

Найбільше земельних ділянок у власність військовослужбовці – учасники АТО/ООС отримали в Чернігівському (1688 ділянок), Прилуцькому (609), Ніжинському (575) та Ріпкинському (492) районах.

Загалом з початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок в області виявили бажання отримати землю 14048 учасників бойових дій.

На сьогодні бійцям надано 10469 дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення земель загальною площею понад 14,7 тисячі гектарів. Зокрема для ведення особистого селянського господарства – 7258 дозволів, для садівництва – 3211.

Останні новини Чернігівщини

Призначення нового керівника театру 13:12

Відповідно до Розпорядження Голови Чернігівської обласної ради, Оксана Тунік-Фриз призначена виконуючою обов’язки директора-художнього керівника Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім.Т.Г Шевченка.

Поліцейські Чернігівщини викрили організоване злочинне угруповання «чорних» ріелторів і нотаріусів, які створили схему привласнення квартир померлих самотніх людей 12:40

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили транснаціональне угруповання махінаторів, які реалізували схему шахрайського заволодіння і перепродажу квартир померлих людей. «Чорні» ріелтори та приватні нотаріуси незаконно заволоділи чотирма квартирами у Чернігові на суму близько 3 мільйона гривень.

Подати заяву на отримання допомоги “Пакунок школяра” можна до 15 листопада 11:50

Пенсійний фонд України вчергове профінансував кошти за державною програмою підтримки родин “Пакунок школяра”.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:19

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки травмовано трьох людей: поліція документує наслідки 10:38

Вночі 5 листопада російська армія атакувала безпілотниками мирне населення м. Новгород-Сіверський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини