Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 23:25:04

Місто Прилуки буде працюватив українсько-польському проекті “Прозора Україна” у громадському діалозі

25.08.2012   16:54Агенцiя

Місто Прилуки є одним із п’яти невеликих міст Центральноукраїнського регіону, у якому протягом кількох місяців буде реалізовуватися проект “Прозора Україна” у громадському діалозі.

руки

руки

Проект упроваджується Щецинським регіональним центром Фундації Розвитку Місцевої Демократії (Польща) та Центральноукраїнським регіональним навчальним центром Міжнародної громадської організації “Інститут демократії імені Пилипа Орлика”.

Метою проекту є подальший розвиток Програми “Прозора Україна” шляхом подолання бар’єрів громадської участі та залучення громадськості до розв’язання місцевих проблем. У рамках проекту передбачається апробація інноваційної форми громадських консультацій.

22 серпня посадовці міської ради, представники громадських організацій та місцевих засобів масової інформації мали зустріч з експертами українсько-польського проекту “Прозора Україна” у громадському діалозі. У ході зустрічі були обговорені питання діяльності та тематики, за якою місто Прилуки буде працювати в українсько-польському проекті “Прозора Україна” у громадському діалозі.


Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення міської ради

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.