У Чернігові протягом дня невідомі пошкодили 7 білбордів одного кандидата
2 липня на територіях ВО №205 та ВО №206 (м. Чернігів) спостерігачі ОПОРИ зафіксували 7 зафарбованих білбордів та 1 сітілайт кандидата у депутати Валерія Куліча та подали заяву до поліції щодо ймовірного порушення виборчого законодавства.
Агітаційна продукція кандидата в народні депутати України по ВО №205 Валерія Куліча за інформацією представників ОПОРИ розміщена з відповідними вихідними даними. Протягом 2 липня були пошкоджені 7 рекламних щитів та сітілайт за адресами: вул. 1 Травня, 168 (район 2-ї міської лікарні),вул. Бєлова, 26, вул. Бойова (біля магазину «Союз»), в сквері Богдана Хмельницького, біля «Ремзаводу», поблизу громадських зупинок в Ялівщині, «Дитячий світ», на перехресті вулиць 1 Травня та Кільцевої.
Кандидат в народні депутати України по ВО №205 Валерій Куліч прокоментував ОПОРІ ситуацію: «Можливо, за такий короткий термін цієї виборчої кампанії певні кандидати не вбачають інших способів конкуренції. Я не знаю, як по іншому прокоментувати, це як дитсад. Моя довірена особа написала відповідну заяву до поліції, наскільки я знаю, вже відкрито кримінальне провадження».
Знищення агітаційних матеріалів кандидата, в залежності від обставин можуть кваліфікуватися як дрібне хуліганство (ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення) або хуліганство (ст. 296 Кримінального кодексу України), або ж за ч. 2 ст.157 Кримінального кодексу України (перешкоджання діяльності іншого суб'єкта виборчого процесу поєднані із застосуванням насильства, знищенням чи пошкодженням майна, погрозою застосування насильства або знищення чи пошкодження майна караються обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.)
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.