Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 22:24:45

Максим Микитась знову йде в депутати

19.06.2019   16:39Агенцiя

Максим Микитась подав документи у ЦВК. На дострокових парламентських виборах він іде в Раду самовисуванцемв одному з округів Чернігівщини.

За даними соціологів, саме він лідирує за рівнем довіри в області – йому довіряють понад 60%. Експерти пояснюють, за неповних три роки депутатської каденції тут були реалізовані численні проекти з благоустрою, розвитку доріг, медицини, освіти.

«За сприяння депутата медичні заклади отримали нове обладнання, меблі та витратні матеріали. Зокрема, на базі неврологічного відділення міської лікарні № 4 на Шерстянці з’явився сучасний реабілітаційний центр постінсультних хворих – з оснащенням, яке є хіба що в дорогих приватних столичних клініках. У селахКиїнка та Іванівка зводять нові амбулаторії», –розповідає Гуменюк Марія Миколаївна, завідуюча Іванівською амбулаторією.

Як повідомляли раніше, в окрузі №206, де висувається Максим Микитась, зареєстровано його двійника Максима Микитася – повного тезку. Така технологія «клона» розрахована на неуважність людей і покликана відібрати голоси у лідера перегонів.

Нагадаємо, 2016 року таку брудну гру проти нього вже застосовували, тоді технічний кандидат ЄвгенМикитась відібрав у нього 500 голосів. Та все ж нардеп здобув переконливу перемогу в окрузі,отримавши 31,45% голосів.

До округу № 206 входить частина міста Чернігів та Ріпкинський і Чернігівський райони.

Андрій Бажай
PR

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини