Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 13:17:10

Гості з Франції на Чернігівській землі

04.11.2011   08:15Агенцiя

Днями в Чернігівській міській раді відбулась зустріч представників міської влади з керівником Асоціації “Liouba Lorr’Ukraine” паном Даніелем Бедделемом.

На зустрічі були присутні депутат Чернігівської міської ради Поліна Фесюн, керівник танцювального колективу “Веснянка” Галина Ісупова та керівник лінгвістичної програми в рамках співпраці з Асоціацією “Liouba Lorr’Ukraine” Наталія Бичек.

У вступному слові начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради Вадим Антошин щиро подякував Асоціацію в особі її керівника за плідну та довготривалу співпрацю на ниві розвитку культурних відносин Чернігова з французькими містами через культурні обміни. З кожним роком, наголосив Вадим Леонідович, відкриваються нові горизонти для чернігівських дітей, що беруть участь у програмах Асоціації. Зокрема, мовна програма дає можливість виховати покоління справжніх європейців, які сприяють реальній євроінтеграції України.

“Чернігівська міська влада зацікавлена у продовженні та максимальному ефекті проекту” – наголосив В. Антошин.

З свого боку пан Бедделем подякував за запрошення та розказав, що у Франції вже понад 150 сімей приймають дітей з України в рамках мовних обмінів. Асоціація не просто надає гуманітарну допомогу, а намагається дати можливість українським дітям показати себе на французькій землі.

Про те, як презентують себе наші дітлахи у Франції розповіла Галина Ісупова. Вона відзначила, що вже шість років діти з колективу “Веснянка” їздять до Франції демонструвати своє мистецтво, і кожного разу гостинні господарі пропонують нові маршрути, нові знайомства, нові враження. “Асоціація дуже піклується про перебування і дітей, і дорослих” – констатувала пані Галина. Серед вражень, отриманих у Франції, вона відмітила величезну зацікавленість французького глядача творчістю наших колективів.

Присутні на зустрічі дівчата, що беруть у участь у програмі, поділились своїми враженнями, продемонстрували свої знання французької мови, отримані за час участі в проекті.

Наостанок учасники зустрічі взаємно підтвердили, що такі культурні обміни будуть продовжуватись і обидві сторони докладуть всіх зусиль до цього.

Після зустрічі для пана Бедделема була проведена екскурсія, під час якої він високо оцінив історичну спадщину Чернігова та був вражений тим культурно-історичним потенціалом, що має наше місто.

Довідково.
Асоціація “Liouba Lorr’Ukraine” була заснована у вересні 1999 року, її діяльність спрямована на розвиток особливих партнерських відносин з художніми школами та культурними центрами України. За останні роки вона встановила тісні та дружні стосунки зі школами Чернігова та Чернігівської області. Кожного року Асоціація приймає близько 50 дітей та підлітків з усіх регіонів України з метою культурного перебування.

В Чернігові Асоціація активно співпрацює з колективом народного танцю “Веснянка”, чиї вихованці вже неодноразово були у Франції на запрошення Асоціації.

Для сприяння обмінам між французькими сім’ями та українськими дітьми, Асоціація вирішила заохотити і підтримати тих дітей, які бажають вивчити французьку мову та фінансує уроки французької мови для дітей Чернігова.

За інформацією управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради

Останні новини Чернігівщини

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19

Відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради. Виділили додаткові кошти на боротьбу з COVID-19 11:23

8 квітня відбулось засідання позачергової 71 сесії Ніжинської міської ради VII скликання під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Сьогодні у Прилуках завершується опалювальний сезон

Сьогодні у Прилуках завершується опалювальний сезон 11:20

За інформацією Гідрометцентру, за останні три доби середня температура зовнішнього повітря є вищою +8 градусів, і відповідно до чинного законодавства це дає підстави для офіційного завершення опалювального сезону.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом березня вилучено майже 350 кг незаконно добутої риби та понад 6 км сіток

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом березня вилучено майже 350 кг незаконно добутої риби та понад 6 км сіток 11:16

Протягом березня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 112 порушень Правил рибальства. Зокрема, викрито 70 грубих порушень за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову).

Соціально незахищені громадяни отримують адресну допомогу

Соціально незахищені громадяни отримують адресну допомогу 10:29

В умовах поширення СOVID-19 та дії карантинних заходів Міністерство соціальної політики України та корпорація «АТБ» з 3 квітня реалізують спільний благодійний проєкт.