Хибне повідомлення
“Телефонний” хуліган “замінував” будівлю КРУ
17 серпня о 11:55 до чергової частини УМВС України в Чернігівській області за телефоном “102” надійшло повідомлення від невідомого чоловіка про те, що заміновано будівлю по вул. Бєлінського, 11, де розташоване контрольно-ревізійне управління.
На місце події виїхали керівництво УМВС України в Чернігівській області та Чернігівського міського відділу УМВС, а також СБУ, прокуратури м.Чернігова, рятувальники, слідчо-оперативні групи міськвідділу та УМВС області, вибухотехнічна служба УМВС, працівники патрульної служби та “Беркута”, бригада швидкої допомоги.
Працівники установи були терміново евакуйовані з будівлі, проведено обстеження всіх приміщень установи. Вибухового пристрою чи будь-якого іншого підозрілого предмета не виявлено.
Слідчим відділом Чернігівського міського відділу внутрішніх справ УМВС порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України “завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності”, яка передбачає покарання (згідно внесених 7 червня 2012 року змін) позбавлення волі на термін від двох до шести років.
Розслідування кримінальної справи триває.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.
Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31
Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.
15 січня: цей день в Україні і світі 08:27
День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression
Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40
Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.